Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

Мрія трішки ближча. Збираємо на протез для ветерана АТО

Ми підбили чергові підсумки роботи і порахували кошти які вдалося зібрати на користь Миколи Полторака у рамках благодійного пробігу, що нещодавно відбувся в Одесі. Частину коштів, зібраних під час окремого забігу в рамках Odessa Half Marathon 2017, як і планувалося, буде спрямовано на купівлю сучасного спортивного протезу для ветерана АТО, який втратив ногу під час бойової операції. Сума збору склала 20 475 гривень, і це – відчутна частина необхідної суми.

Усю дистанцію пробігу Микола з сином подолали і самі

Даремним було б казати, що Микола спостерігав за пробігом зі сторони, попиваючи лимонад у затінку. Мужній чоловік і сам подолав повну дистанцію забігу – пробіг два кілометри на своєму звичному повсякденному протезі. Істотно допоміг син Миколи, що пробіг усю дистанцію поруч із татком. Результат командної роботи вражає: попри спеку та літню задуху, двоє чоловіків впевнено дісталися фінішу. Поруч з ними бігли й інші мужні спортсмени: візки, милиці та протези; всі ці хороші люди зробили подекуди надможливе, тільки щоб допомогти Миколі.

Весь збір коштів триває у рамках благодійного проекту People’s Project «Переможці», ініційованого благодійним фондом «Серце Воїна». Це окрема кампанія, яка є складовою частиною глобального мультимедійного соціального проекту «Переможці», заснованого за спільної ініціативи ТСН (канал 1+1) та журналу Viva!. Через вражаючі фото, відеоарт, спецномери журналу Viva! та відповідні випуски інформаційних телепрограм, організатори прагнуть привернути увагу до людей, що змушені жити із інвалідністю, та проблем, що стають на заваді до повної соціалізації. Герої проекту – ветерани АТО, що втратили кінцівки у ході бойових дій, проте не втратили сили духу, не здалися, і змогли максимально повно, попри страшні травми, повернутися до нормального життя.

Микола Полторак – одесит, батько чотирьох дітей. Воював у найгарячіших точках, аж поки під час одного із бойових виходів не зачепив ворожу міну. Ногу врятувати не вдалося, тож Микола зіткнувся з новою реальністю – необхідністю опанувати ходу на протезі. Микола не впав духом і не склав рух. Четверо дітей та дружина неабияк підтримали чоловіка. Микола не лише повноцінно став на протез, а і успішно розбудовує нові справи – наприклад, розробляє та впроваджує на практиці дещо інноваційні агрономічні методи. Бігом же він захопився ще в армії, сам каже: біг дозволяє чудово підтримувати тонус та фізичну форму. Саме для того і потрібен спеціальний біговий протез – адже на звичайному повсякденному бігати можна, проте це геть незручно і швидко прикінчить саму штучну кінцівку.

Ми плануємо дозібрати кошти і втілити мрію чоловіка у життя. Загальна сума збору складає 135 тисяч гривень, на ці гроші, за участі фахівців, частково куплять, частково виготовлять вручну складний багатокомпонентний протез, який дозволить з комфортом долати серйозні дистанції забігу. Дехто, певно, почухає голову й подумає: понад сто тисяч гривень, це ж нічого собі, забаганка. Хай шкутильгає на своїй пластмасовій нозі і не тішиться дурнею, люди живуть і гірше. Та ми так не вважаємо.

Більшості ветеранів, які повертаються з війни, тяжко знову влитися у мирне життя та знайти своє місце. Наслідки поранень, психологічний тягар, посттравматичні психологічні розлади, а в декого і фізичні вади, тільки погіршують загальну сумну статистику. Державні служби, які мають опікуватися людьми, які повернулися з війни, та допомагати їм адаптуватися до мирного життя, знаходяться у зародковому стані, а можливостей волонтерів, як завжди, не вистачає на всіх.

Ми чітко впевнені: займатися спортом, бігати, плавати, стрибати, тримати себе у формі та займатися улюбленою справою – значно краща альтернатива усім іншим варіантам. Саме у спорті знайшли себе деякі ветерани, що зазнали тяжких травм на війні. Сам проект «Переможці» показує, наскільки важливо тримати правильний настрій та не опускати рук.

SR

Інший учасник мультимедійного проекту, Сергій Романовський, дає тому чудовий приклад. У бою чоловік втратив ногу, певний час страждав від фантомного болю втраченої кінцівки. Розрадою став спорт: відтепер Сергія заслужено називають Кросфітером, хоча і бігає, і крутить педалі велосипеда він спеціальними протезами. Хіба що плаває без нього – Сергій вже брав участь у різноманітних спортивних змаганнях і, попри протез, за фінальними результатами неодноразово втер носа навіть професійним спортсменам. Днями Сергій взяв участь у Чемпіонаті України з триатлону і показав відмінні результати. 

Ми щиро сподіваємося на вашу подальшу участь та дієву допомогу. Ваші внески в рамках проекту «Переможці», кожна гривня ваших пожертв наближає Миколу Полторака до нового етапу життя та можливості займатися улюбленою справою. Друзі, Микола віддав здоров’я за спокій персонально кожного з нас. Погодьтеся: було б чесно по можливості йому трішки віддячити.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше