Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Допоможи мені дихати

Новенький газоаналізатор вже рятує життя новонароджених Києва

Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project у рамках проекту “Допоможи мені дихати” передав Київському міському пологовому будинку №3 апарат для визначення критичних станів у передчасно народжених дітей. Газоаналізатор допомагатиме лікарям визначити правильну дозу кисню, яку потребують малюки, що не можуть дихати самостійно. Необхідну суму – 251 тисячу гривень – вдалося зібрати у ніч на Миколайчика, а перших пацієнтів він почав рятувати вже у новому році.

“Як правильно вентилювати, які параметри зменшувати, збільшувати, чого потребує дитинка, неінвазивної вентиляції, просто дотації кисню, чи агресивніших методів лікування. Завдяки цьому апарату ми працюємо впевнено та безпечно для пацієнтів наших маленьких”, – пояснює завідувачка відділення для новонароджених Ірина Костіна.

Зараз у палаті інтенсивної терапії пологового будинку чотири дитинки, які потребують підтримки дихання. Одна з них – Улянка. Дівчинці лише дві доби, але вона вже зіткнулася з жорстокістю. Одразу після передчасних пологів її покинула мати. Стан дитини – вкрай складний. Улянка важить менше двох кілограмів та має уроджену пневмонію, тому для її виходжування активно використовують газоаналізатор.

Для точного аналізу потрібно лише два мілілітри крові та 30 секунд. Результати апарата допомагають медикам  якнайшвидше підбирати необхідну терапію для дитини.

“Це неприйнятно, що новонароджені зі складними станами не можуть отримати повну допомогу через відсутність обладнання, яке вважається необхідним у кожній сучасній клініці. На щастя, завдяки простим людям та їх внескам, маленькі пацієнти пологового будинку №3 тепер мають шанс на здорове та щасливе життя. Наш центр і надалі буде займатися медичними проектами та працювати над тим, аби українські лікарні ставали більш сучасними та ефективними”, – наголосила речниця центру волонтерів People’s Project Карина Струк.

Детальний звіт збору та витрат коштів ви можете подивитись за посиланням. Нагадуємо, що вашої підтримки чекають наші ветерани, які не втратили своє здоров’я, захищаючи нас. У рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених» лікарі рятують військових від ампутацій та повертають до повноцінного життя. Творіть добро – воно повертається сторицею!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Допоможи мені дихати

Збір коштів на аналізатор електролітів та газів крові для відділення інтенсивної терапії Пологового будинку №3

244 369 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше