Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

Нові традиції бійців: спецтренування на честь загиблих військових АТО

За роки війни з російським агресором українська армія породила не один десяток Героїв. Завдяки їх хоробрості, відчайдушності та самопожертві ми й досі живемо. Саме тому волонтер «People’s Project» Валерій Кисель разом з колегами розпочинають традицію вшанування пам’яті загиблих бійців АТО виконанням важких тренувань з кросфіту. Подібні традиції широко розповсюджені в США.

«Ми починаємо публікацію тренувань Героїв, наших українських Героїв, які віддали життя за свободу і незалежність України», – написав волонтер Валерій Кисель на своїй сторінці у Facebook.

1

Перше тренування присвячене пам’яті Артема Корнєва, командира відділення десантно-штурмової роти 1-го окремого батальйону морської піхоти. Артем загинув всього у двадцять три, виконуючи бойове завдання у зоні АТО. Під час тривалого ворожого артобстрілу 29 жовтня 2014 року в с. Талаківка Донецької області артилерійський снаряд потрапив до бліндажу. Артем втратив ноги і трохи згодом помер у лікарні від масивної крововтрати. За свої героїчні вчинки Воїн був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеню. Побратими і нині згадують Артема як хлопчину, який ніколи не сумував, був вимогливим до себе, людиною, на яку завжди можна покластися. Артем був дійсно вимогливим до себе: займався силовим спортом, і навіть ставав навіть Чемпіоном України і майстром спорту з пауерліфтингу.

4

Віддати пошану загиблому Герою, захиснику України, кожен із нас може за допомогою спеціальних вправ з кросфіту. Тренування імені Артема Корнєва передбачає WOD (work out of the day), AMRAP (as many rounds as possible) 23 хвилини, жим штанги лежачи на лаві (60 кг), присідання зі штангою на спині (80 кг), станову стягу (100 кг). Волонтер попросив всіх «не полінуватися і виконати тренувальне завдання».

2

Нагадаємо, що Валерій Кисель є ініціатором і куратором проекту «Кросфіт для військових», в рамках якого готуються майбутні інструктори з фізичної підготовки для армії. Завдяки ініціативі волонтера, наші бійці будуть не просто бездумно тягати залізо, а й вшанують пам’ять Героя. Кожен жим, кожне підтягування, кожне навантаження будуть увічнювати славу загиблих захисників. Це стане важливою моральною складовою для створення надпотужного духу серед українських військових.

Свій внесок можете зробити і ви, щоб наша армія стала найміцнішою і найвитривалішою в світі!

Долучайтесь до підтримки проекту «Кросфіт для військових»!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше