Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

«Операція «Світло»: народні пожертви уже рятують життя людей

Друзі, поділимось із вами новинами за проектом «Операція «Світло». Практичний бік цієї благодійної ініціативи фактично завершено. Вже тиждень, як придбані операційні столи та лампи прибули до Черкас. В той же день вони посіли своє місце у хірургічних операційних блоках Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги. Ми у процес не втручались – чого лізти під руку робітникам і снувати у гуркоті перфораторів та будівельній пилюці, а потім і заважати самим лікарям. Кілька свіжих фото крадькома зробили самі лікарі – от їх ми вам і покажемо.

1

Дезінфекція. Які б нові ці лампи не були, жодним бактеріям у операційній не місце

Вже за день, після необхідної дезінфекції та санітарної обробки, все обладнання активно включилося у роботу. Отже, хірурги працюють, рятують людей, і все це у гідних умовах – на зручних операційних столах, під яскравими та потужними лампами. Днями ми, волонтери People’s Project, плануємо навідатись до Черкас і формально урочисто завершити весь проект. Тоді ж і покажемо вам докладно, що саме ми придбали на ваші пожертви. Поки що ж ви можете вивчити детальний фінансовий звіт проекту – там, як і завжди у нашій роботі, чітко вказано, скільки коштів ми зібрали і на що конкретно їх витратили. 

Одна з перших операцій вже у оновленій операційній. Даруйте за якість фото, знято здалеку, ви ж розумієте – операція у розпалі, краще не лізти хірургам під руку.

Для тих же, хто чує назву проекту вперше, ми коротко розповімо саму суть. «Операція «Світло» це благодійний проект, що мав на меті покращити умови роботи у трьох хірургічних операційних блоках лікарні ШМД міста Черкас. Тамтешнє обладнання безнадійно застаріло: лампи сорокарічної давнини вже ледь світили, а столи клинили під час операцій і розвалювались просто на очах.

А ось реальний жах. Старий операційний стіл заклинило  просто під пацієнтом, у ході хірургічної операції. Хірург намагається полагодити його ножицями. 

Замість того, аби просто рятувати людей, лікарі мусили залучати додаткову медсестру та танцювати навколо тих ламп і столів, аби можна було хоч якось втримати обладнання купи і прооперувати пацієнта. В рамках благодійного проекту ми зібрали кошти та закупили для лікарні три комплекти сучасних операційних ламп та три нових та зручних операційних столи.

3

Звісно ж, не згаємо нагоди вкотре подякувати вам за допомогу: без ваших внесків завершити цей проект ми б не змогли. Ваше, сотень простих людей, милосердя допомогло не лише лікарям. Завдяки вашим внескам відтепер хірурги рятуватимуть тисячі людей, і все це у зручних, комфортних та гідних умовах. Крім усього, вкотре відзначимо і наших друзів та партнерів, Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» – завдяки їхній несподіваній активній участі у проекті, ми змогли вкрай оперативно придбати чотири із шести необхідних позицій. Це далеко не перший випадок, коли ВБФ «Допомагати просто!» несподівано простягає нам руку допомоги і бере участь у найсміливіших проектах у царині оборони та медицини. Друзі, дякуємо – ми дуже цінуємо вашу участь!

4

Одна з оновлених операційних. Друзі, нове обладнання для порятунку людей – саме ваша заслуга

Тим же, хто хотів, але, через швидке завершення, не встиг взяти участь у проекті «Операція «Світло», ми пропонуємо долучитися до інших благодійних ініціатив. Ось проект «Переможці» – в його рамках ми збираємо кошти, аби втілити мрію Миколи Полторака. Ми хочемо придбати сучасний спортивний протез, аби Микола, активний та дієвий ветеран, який втратив ногу у ході жорсткої бойової операції, повернувся до повноцінного активного життя та занять спортом. Ось проект «Біотех-реабілітація поранених»: він дає другий шанс пораненим бійцям, на яких поставила хрест державна медицина. Провідні медичні технології, золоті руки лікарів та дещиця справжньої магії повертають безнадійних поранених до життя – друзі, перевірено, це дійсно працює. Проект допоміг уберегтися від ампутацій майже сотні вкрай тяжких поранених і впевнено працює і далі. Ми пропонуємо вам не лишатися байдужими і долучатися до творення добрих справ. У світі і так не дуже багато добра. Разом із вами ми відчутно допомагаємо конкретним хорошим людям і потрошку міняємо на краще весь світ.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше