Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Герої Паралімпіади

Фотовиставка в м. Олімпійська: реакція у соцмережах

Фотовиставка «Чемпіон у кожному» стала справжньою прикрасою станції метро «Олімпійська». Яскраві та емоційні постери з паралімпійцями надихатимуть перехожих у метро ще до 10 грудня. І все це стало можливим завдяки українцям, які робили благодійні внески на друк постерів. Проте меценати не лише оплатили друк постерів – вони ще й відвідують фотовиставку, щоб знайти той самий плакат, на який вони пожертвували власні кошти. А на згадку про добру справу меценати фотографуються разом з плакатами. І це дуже правильно, адже все більше людей буде заохочуватися творити добро і приєднуватися до соціальних проектів.

Наприклад, меценат Олександр Леоненко закликає всіх бажаючих приходити на станцію метро «Олімпійська» та побачити десятки чудових фотографій наших славних паралімпійців. «До Вашої уваги – світлина паралімпійської чемпіонки Ріо-2016 з плавання Катерини Істоміної, меценатом друку якої мені пощастило стати!», – з гордістю пише Олександр на своєму профілі у соцмережі.

1

Інший меценат, Олексій Захарченко, також поділився своїми враженнями від експозиції: «Став меценатом фотовиставки «Чемпіон у кожному», яка нещодавно відкрилась на платформі станції метро «Олімпійська». На світлинах виставки зображені найкращі моменти Паралімпіади у Ріо».

2

Ще один меценат, Максим Дижечко, назвав свою благодійність в рамках проекту «Герої Паралімпіади» малим внеском у честь наших Героїв, нашої паралімпійської збірної України. «Наші Титани, наші Суперлюди, наші Патріоти», – потужно проказав Максим у Facebook.

3

Меценат Ігор Жданов підтримав друк фотографії з командою наших героїчних плавців-паралімпійців. «Ці хлопці та дівчата надзвичайно успішно виступили на Паралімпіаді у Ріо, побивши усі мислимі та немислимі рекорди», – додає Ігор у соцмережі. На його думку, виставка дуже цікава, емоційна та мотивуюча.

4

Меценат Наталія Верніхора подякувала у Facebook за чудовий проект і зробила фото біля постеру з Наталією Косміною, яка отримала золоту медаль у змаганнях з настільного тенісу. Друк саме цього плакату оплатила Наталія Верніхора.

bez-nazvi-1

Меценат Павло Булгак традиційно підтримує подібні проекти, які спрямовані на популяризацію спорту в Україні. «Я не можу, я не хочу, у мене не вийде», – ми дуже часто кажемо собі це, шукаємо різні відмовки. А у них немає часу на такі роздуми, вони важко працюють, продираються до своєї мети крізь справжні тернії і перемагають», – зауважив Павло у Facebook.

6

Українська громада м. Шанхая виступила меценатом декількох плакатів з паралімпійцями. Звичайно, вони об’єктивно не мають можливості сфотографуватися поруч з плакатами. Але українці змогли порадувати наших співвітчизників за кордом вдячними фото.

7

Насамкінець, нам дуже приємно, що паралімпійцям настільки сподобалась ідея фотовиставки, що вони самі приходили на платформу метро «Олімпійська», щоб сфотографуватися з плакатом із власним фото. Як наприклад, плавчиня Катерина Істоміна, паралімпійська чемпіонка Ріо. «Гарна ідея, яку цікаво переглядати», – написала Катерина в Instagram.

8

Знайшов себе на плакаті фотовиставки й срібний призер Паралімпіади в Ріо, плавець Ярослав Денисенко. «Тепер мене весь Київ бачить», – радісно написав Ярослав в Instagram.

9

Нагадаємо, що за проектом «Герої Паралімпіади» зібраних коштів вистачило на майже дві сотні світлин. На розміщення всіх одразу навіть не вистачило місця. Тому виставка відбувається у два етапи – іншу частину світлин пасажири побачать у листопаді на станції метро «Палац спорту».
Ще раз дякуємо всім благодійникам проекту! Саме завдяки Вам і Вашим внескам все це стало можливим!
Разом ми здатні творити добрі справи, які змінюють світ і Україну на краще.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Герої Паралімпіади

Проект створений для вшанування українських спортсменів-паралімпійців.

25 460 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше