Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Банк шкіри

Пацієнт проекту «Банк шкіри» успішно відновлюється! Увага: шокуючі фото

Лише нещодавно ми трішки шокували вас страхітливими фото хлопця, що тяжко постраждав від вибуху. 21-річний Назар отримав травми на виробництві, коли під час роботи поруч із ним спалахнула ємність із діоксидином. Назар отримав тяжкі опіки І-ІІ-ІІІ ступеню голови, шиї, тулуба, кінцівок, вкрай тяжкий опіковий шок.

1

Назар на початку лікування: стан хлопця вкрай тяжкий

За певний час за Назара узялися фахівці Центру термічної травми та пластичної хірургії на чолі з доктором медичних наук Георгієм Козинцем. Спершу прооперували руку: лікарі внесли у зону обширного ураження клітинні матеріали для полегшення перебігу лікування та подальшої регенерації шкірного покрову. І от результат: практично за два тижні шкіра руки чудово відновлюється, і стан пацієнта істотно покращився.

2

Таке лікування стало можливим завдяки проекту «Банк шкіри», який заснували спільними зусиллями клініки ilaya та волонтерського центру «People’s Project». Волонтери зібрали необхідні кошти, а медичні фахівці створили резерв клітинних матеріалів для подальшого застосування у лікуванні пацієнтів з тяжкими опіками. Назар став вже пятнадцятим пацієнтом проекту «Банк шкіри».

3

Ми щиро вдячні кожному з вас, хто дав нам можливість завершити цей чудовий проект — як бачите, він дійсно приносить практичну користь і допомагає лікувати людей.

1

Назар сьогодні: хлопчина впевнено одужує та відновлюється

Сподіваємося, ви підтримаєте й інші наші проекти — наприклад, «Біотех-реабілітація поранених», який дає нам можливість відновлювати практично безнадійних тяжкопоранених бійців із застосуванням новітніх технологій. Лише разом ми можемо повернути до життя наших поранених захисників. Хіба ж вони не варті нашої допомоги?

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Банк шкіри

Регенерація шкіри після опіків за допомогою клітинних технологій

1 773 665 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше