Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

People’s Project готує позачергову передачу для Морпіхів

Лише нещодавно ми розповідали тривожну новину: два тижні тому позиції Морської піхоти, яка тримає оборону під Маріуполем, зазнали потужного артилерійського обстрілу. Доки Морпіхи рятували місцевих мирних мешканців з-під вогню, вибухи та пожежі понищили частину їхньої амуніції. Точного переліку втраченого поки не наведемо, та вже достеменно відомо – втрачено деяку специфічну електроніку, засоби зв’язку та автівки. Аби боєздатність наших хлопців не знижувалася ані на мить, ми тут же компенсуємо найважливіше.

Ось такі монокуляри вже дісталися до морпіхів

Нещодавно на фронт уже поїхали тепловізійні монокуляри для снайперів-морпіхів. Нині ж нам доправили ще партію техніки – готуємо якнайскорішу передачу. Цього разу під Маріуполь поїдуть два потужних ноутбуки для штабної роботи, чотири планшети, місткі карти пам’яті для цих планшетів, а також потужну кишенькову метеостанцію. І планшети, і метеостанцію поділять між собою снайпери та артилеристи.

Все це спорядження ми придбали за кошти, зібрані у якості ваших доброчинних пожертв на рахунок проекту «Захисники Маріуполя». Саме завдяки вашій щедрості ми маємо змогу блискавично поновити боєздатність наших захисників. А це значить, що ворог не матиме спуску ані на хвилину. Хлопці все так же твердо триматимуть рубежі оборони та сунутимуть усю терористичну нечисть у бік російського кордону – звідки вона і наповзла. Друзі, не спиняйтеся у благочинності – війна триває, тож ваші пожертви і далі вкрай актуальні.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше