Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Сім коптерів PC-1

People’s Project навчає пілотів розвідувальних БПЛА

Активна робота у рамках проекту «Сім коптерів РС-1» триває. Нещодавно надійшли акумулятори для ще двох безпілотних літальних апаратів, які конструктори компанії Ukrspecsystems будують для потреб українських військових. Отже нині триває вже наступна фаза передачі – навчання пілотів.

2

Звісно ж, саме навчання: адже ми не лише збираємо кошти та оплачуємо виготовлення октокоптерів. Спільними зусиллями ми ще і навчаємо майбутніх операторів цих безпілотних літальних апаратів. Коптери – досить дорога штука, тож якщо ми витрачаємо на них ваші кошти, ми хочемо бути певними, що вояки не розгепають їх об землю чи дерево у перші ж хвилини самостійних польотів.

7

От, наприклад, саме зараз вчимо фахівця для Морських піхотинців. Ще трохи часу, і підрозділ Морської піхоти, що готується вже восени вийти на нові рубежі на передовій, матиме власні дистанційні очі. Хлопчина саме опановує певні прийоми керування, вже зовсім скоро лави Морпіхів поповнить кваліфікований аеророзвідник.

12

А ще ми і самі на власні очі оцінили усі переваги використання такого летуна. Працює вкрай тихо. На певній віддалі коптер практично не чути. На тих дистанціях, на яких йому дозволяють працювати технічні харктеристики, певні, коптер лишиться абсолютно непомітним для ворога.

3

Якщо ж вже так станеться, що ворожа станція радіоелектронної боротьби намацає коптер і спробує його «заглушити», зробити це буде вкрай складно: розвідувальний БПЛА має шифровані канали передачі даних. Та навіть якщо він і втратить зв’язок з оператором, вбудована автоматика змусить його повернутися у точку відправки.

10

Цей коптер – не просто «полетів хтозна куди, побачив казна що». Його розроблено таким чином, аби він постійно контролював координати свого місцезнаходження. Автоматична робота за визначеним заздалегідь маршрутом, зліт та приземлення у певній точці – настільки точно, що інколи його можна посадовити просто у руки. Вбудовані опції БПЛА РС-1 дозволяють максимально точно визначати координати ворожих об’єктів та наносити їх на оперативні карти. 

6

Саме такі коптери, оснащені інфрачервоною або звичайною камерами високої роздільної здатності, дозволяють нашим хлопцям проводити розвідку прихованих позицій ворога. А зважаючи на дистанцію роботи та запас ходу, – п’ять тисяч метрів та майже сорок хвилин, – ще й з мінімальними ризиками для власного життя.

9

Ми звертаємося до вас із проханням про допомогу: конкретно ці два коптери вже знайшли ті військові підрозділи, де вірно служитимуть українським воякам. Та потреби військових закрито не повністю – ще деякі підрозділи на передовій все так же потребують таких же якісних БПЛА. Оплатити  їх виготовлення ми можемо лише коштом вашої допомоги. Тож навіть кілька гривень пожертв на рахунок проекту «Сім коптерів РС-1» стануть вашим чудовим внеском у нашу спільну майбутню перемогу.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

1 122 965 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше