Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

People’s Project завершує черговий благодійний проект

Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project завершує черговий благодійний проект. Мова про ініціативу «Переможці»: необхідну суму коштів зібрано у повному обсязі.

Костянтин Фішер та його чудова родина

Досягнути фіналу допоміг благодійник: меценат перерахував повну суму, необхідну для виготовлення спортивного протеза для ветерана АТО Костянтина Фішера. На трохи більше, аніж 300 тисяч гривень, фахівці виготовлять для Костянтина протез, що складатиметься з унікальної гільзи, спортивної стопи та комп’ютеризованого колінного вузла. Тепер снайпер-розвідник Костянтин, який втрапив у засідку в зоні АТО і втратив ногу вище коліна, зможе присвятити час та зусилля мрії: повернутися до посилених тренувань з карате та навчанню бойовим мистецтвам охочих ветеранів та дітлахів. Трохи раніше у рамках того ж проекту ми вже допомогли снайперу-розвіднику Миколі Полтораку: нині чоловік освоює біг на новому спортивному протезі, який виготовили коштом благодійного проекту. 

Не лише бігає, а й трішки літає: Микола Полторак на новому протезі

І це не кінець: проект існуватиме й далі, от тільки зараз ми визначимося з іменем наступного майбутнього учасника, якому зможемо допомогти. До того ж, вже й зачин є: благодійник перерахував для Костянтина повну необхідну суму, тож та частина коштів, яку ми назбирали у якості пожертв, залишиться на потреби вже наступного учасника проекту. Залишайтеся з нами: творити добрі справи і допомагати людям спільними силами дійсно набагато легше!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше