Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!

Переможці

People’s Project завершує черговий благодійний проект

Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project завершує черговий благодійний проект. Мова про ініціативу «Переможці»: необхідну суму коштів зібрано у повному обсязі.

Костянтин Фішер та його чудова родина

Досягнути фіналу допоміг благодійник: меценат перерахував повну суму, необхідну для виготовлення спортивного протеза для ветерана АТО Костянтина Фішера. На трохи більше, аніж 300 тисяч гривень, фахівці виготовлять для Костянтина протез, що складатиметься з унікальної гільзи, спортивної стопи та комп’ютеризованого колінного вузла. Тепер снайпер-розвідник Костянтин, який втрапив у засідку в зоні АТО і втратив ногу вище коліна, зможе присвятити час та зусилля мрії: повернутися до посилених тренувань з карате та навчанню бойовим мистецтвам охочих ветеранів та дітлахів. Трохи раніше у рамках того ж проекту ми вже допомогли снайперу-розвіднику Миколі Полтораку: нині чоловік освоює біг на новому спортивному протезі, який виготовили коштом благодійного проекту. 

Не лише бігає, а й трішки літає: Микола Полторак на новому протезі

І це не кінець: проект існуватиме й далі, от тільки зараз ми визначимося з іменем наступного майбутнього учасника, якому зможемо допомогти. До того ж, вже й зачин є: благодійник перерахував для Костянтина повну необхідну суму, тож та частина коштів, яку ми назбирали у якості пожертв, залишиться на потреби вже наступного учасника проекту. Залишайтеся з нами: творити добрі справи і допомагати людям спільними силами дійсно набагато легше!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше