Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

People’s Project зібрав кошти на сучасний протез для ветерана АТО

Друзі, от і приємні новини. Ви радо відгукнулися на наше прохання про останній ривок і численними пожертвами закрили остаточну потребу. Отже, ми фактично досягнули мети проекту «Переможці» – необхідну суму зібрано у повному обсязі!

1

За зібрані кошти, 135 тисяч гривень, майстри частково виготовлять, частково зберуть сучасний спортивний біговий протез для ветерана АТО Миколи Полторака. Одесит, активний та дієвий патріот, батько чотирьох чудових дітей та і просто симпатичний і хороший чоловік, Микола втратив ногу у ході бойової операції в зоні АТО. Спортивний біг – те, чим Микола захопився ще у армії, і те, що має стати чудовим способом підтримувати фізичну форму навіть після поранення. Так, чоловік має звичайний повсякденний протез, за потреби Микола може бігати і на ньому. Проте якщо зловживати такою можливістю і піддавати протез для ходи постійним надмірним навантаженням, це матиме вкрай негативні наслідки для здоров’я, а сам протез у скорому часі просто розвалиться на шматки.

Заради власної мрії Микола навіть на звичайному протезі взяв участь у благодійному забігу 

Саме для того, аби забезпечити Миколу відповідним протезом, ми, волонтери People’s Project, долучилися до глобального мультимедійного соціального проекту «Переможці», заснованого за спільної ініціативи ТСН (канал 1+1) та журналу Viva! Окремий одноіменний проект People’s Project «Переможці» мав на меті зібрати суму коштів, необхідну для оплати виготовлення протеза для героя АТО. І разом із вами ми чудово впоралися із цією задачею. Друзі, ми щиро вам вдячні!

Тим часом і сам герой не сидить склавши рук. Ось лише у неділю Микола Полторак та його побратими за проектом «Переможці», Олександр Швецов, Віктор Кардаш, Олександр Чалапчій, Руслан Мураєв, взяли участь у турнірі «Звитяга ВМС», що проходив у Одесі та має на меті популяризацію Кросфіту, як спортивної системи, доречної у якості офіційної дисципліни для професійної підготовки та фізичного розвитку вояків. У змаганнях між учасниками, що живуть із протезами, Микола із сином впевнено посіли третє місце, навіть попри геть неспортивні капці чоловіка). Ми і посміхаємось, і щиро, тепло вражені: сила духу цих прекрасних і мужніх чоловіків і справді безмежна.

2

На даному етапі ми, волонтери People’s Project, переказуємо зібрані кошти організаторам проекту, Благодійній організації «Серце воїна». А вже вони, своєю чергою, візьмуть на себе усі подальші організаційні роботи з виготовлення протеза та того, аби навчити Миколу користуватися ним у повній мірі.

Між тим, з огляду на ваш щирий відгук та нагальні потреби наших ветеранів, ми дійшли до зваженого рішення не завершувати проект. Війна не закінчилась, функціональні протези, що дозволяють пораненим жити практично без обмежень, є далеко не у кожного героя, який того потребує. З часом ми продовжимо збір коштів вже на іншого ветерана. На кого саме та на яку конкретно потребу – докладно ми розповімо дещо пізніше.

Наша звітність повністю автоматизована і публічна. Кожну вашу пожертву (і взагалі рух кожної гривні на рахунку) можна бачити онлайн. Дивіться детальний звіт за проектом «Переможці».

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
22/08/2017Спортивний протез гомілки для Миколи Полторака1 135 767.00переданий Миколі
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше