Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Передача для Морпіхів: People’s Project передав велику партію спорядження

Друзі, розкажемо просто, як є: вчора провели час із користю, влаштували невеликий переоблік і вирішили підготувати до передачі деяке спорядження, яке от лише нещодавно доправили нам із магазинів. І тут до нас наче втрапила куляста блискавка: вже за годину до People’s Project несподівано завітав сам Вадим Сухаревський!

9

Кремезний, енергійний, але на диво спокійний та поважний Вадим вбраний у командирську футболку – символіка Морпіхів, прапор Гадсдена на спині: легендарне почесне знамено ще перших бійців флоту США часів Англо-Американської війни. Вадим наче знав, що от саме зараз ми приготували для Морпіхів цілу купу спорядження. Багато новин сам він нам не розповів: трохи за життя, трохи за буття, нічого з того, про що поки що можемо говорити відкрито.

11

Першою подарували Вадиму футболку – акт вже традиційного дружнього обміну, який, до речі, започаткував сам Вадим. Найближчим часом Морпіхам належить обживатися на нових позиціях, притиратися до лінії фронту та потроху гнути її під себе. Тому даруйте, розповідь ми сконцентруємо саме на передачі, а вже як Морпіхи її застосують, ми розкажемо дещо пізніше.

5

Придбали для штабу потужний комп’ютер. Дійсно потужний – встановити систему керування боєм, встановити софт для аеророзвідки, багато такого, про що не треба говорити відкрито. 

3

Основна задача – працювати з потоками мультимедіа. Саме тому і акцент ми зробили на відповідній конфігурації. Підключити кілька моніторів, на які будуть виводити кілька джерел сигналу. Сподіваємося, штабним працівникам цей сервер дуже й дуже знадобиться. 

2

Кілька планшетів: артилерія, розвідка, всі вони будуть раді отримати такий апарат. Планшети заздалегідь опрацювали наші добрі колеги з Армії SOS: перепрошили їх та встановили купу необхідного для військових програмного забезпечення. 

1

Власне передали сім планшетів, та сам Вадим каже: одразу в діло підуть тільки два, отримають довірені бійці, які добре себе зарекомендували. Решту планшетів буде видано з часом, за потребами і заслугами – хай спершу хлопці покажуть себе у ділі. 

8

А цей смішний пропелер – це анемометр, прилад для вимірювання швидкості вітру. Анемометр вінчає верхівку кишенькової метеостанції, а сама вона вимірює ще з добрий десяток погодних параметрів, та у режимі онлайн передає їх на телефон чи планшет, де встановлено балістичний калькулятор. Таким чином, снайпер має змогу за лічені секунди провести обчислення та всадити кулю точно у ціль. Таких метеостанцій ми передали дві. Для цікавих – ота штука, схожа на ватну паличку, – гігрометр, він допомагає вимірювати вологість повітря. 

7

А це крутісінькі далекоміри. Їх три, і вони теж підуть снайперам.

6

Один скромний натиск кнопки, і далекомір миттєво визначає точну дистанцію до цілі. Максимальна дальність вимірювання – до двох кілометрів.Вистачить з хорошим надлишком – для снайпера, озброєного звичайною армійською гвинтівкою, це гранична дистанція роботи. 

14

Доки Максим пакує для бійців маскхалати – не всі, але віддали, – Вадим розглядає нові потужні ноутбуки. Їх теж два: Морпіхи просили уже давно, тож будуть для штабної роботи. 

16

Власне, на тому і все: щойно був тут, а вже скочив до бійців у машину, а на ранок Вадим буде вже на позиціях. Якщо і довірити комусь оборону стратегічно важливого Маріуполя, то кому ж, як не хорошим, симпатичним і незламним Морпіхам?

12

Хлопці щиро дякують вам за допомогу: спорядження, яке People’s Project придбав для Морпіхів, ми купили коштом благодійних внесків від простих хороших людей. Це не останні потреби бійців, тому ваші пожертви на рахунок проекту «Захисники Маріуполя» будуть доречними до того моменту, аж поки не закінчиться ця клята війна. І кожна гривня пожертв потроху, але невпинно наближає цей момент.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
19/01/2018 Комп'ютер ARTLINE Gaming X73 v051 24 500.00передали до в/ч 1275
19/01/2018Планшет Lenovo Tab 3 Essential з картою пам'яті Kingston 32 Gb3 8 040.00передали до в/ч 1275
19/01/2018Метеостанція Kestrel 5000 BT2 24 256.00передали до в/ч 1275
19/01/2018Далекомір Leica Rangemaster CRF 2000-B 7х243 69 408.00передали до в/ч 1275
19/01/2018Ноутбук HP 255 G52 19 200.00передали до в/ч А2802
19/01/2018Планшет Lenovo Tab 3 Essential з картою пам'яті Kingston Micro SDHC4 12 000.00передали до в/ч А2802
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше