Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Польові бліндажі

Перший польовий бліндаж встановлений в Авдіївці

Всю весну за Авдіївку тривають страшні, жорстокі бої. Місто підконтрольне ЗСУ, проте зовсім близько – позиції бойовиків. Зараз Авдіївка – найгарячіша точка на лінії розмежування. На руку російським терористам грає виконання Мінських угод з боку наших військових. Сам ворог з успіхом їх ігнорує. Крім постійних вилазок ДРГ, щоночі терористи обстрілюють позиції наших військових з артилерії та мінометів.

Наслідки останніх нападів ми публікували в фотозвіті за цим посиланням. Російські терористичні угруповання засипали Авдіївку майже двома сотнями заборонених снарядів 152 калібру і 70-ми снарядами 82 калібру.

Це все сталось за одну добу! Війна не зупиняється. Наші хлопці переживають тяжкі часи під постійними обстрілами ворога. Але ж вони мають це робити, бо інакше ворог нас подолає. Ми точна знаємо, що кожним бійцем керує сильна потреба в помсті за загиблих Героїв, потужне “відчуття ліктя” побратима і впевненість – наша земля має належати нам.

Тож, поки ми отримуємо з фронту погані новини – треба і нам об’єднатись і спільними зусиллями допомогти хлопцям захистити нас з вами і нашу Країну.

Завдяки вашим пожертвам проекту “Польові бліндажі”, нам вдалось відправити два бліндажа в пекельну Авдіївку. Як бійці 90 батальйону 81ї ОМБР їх встановили на позиції і замаскували, дивіться в відео:

Відправити в Авдіївку зміцнені бліндажі, було вкрай необхідно, адже там безліч зруйнованих будівель, в яких хлопці укривались під час обстрілів. Деякий час їм взагалі просто не було де ховатись. Міноборони укріпленням позицій віськових не займається, але ж хлопцям просто нема куди діватись в таких випадках! Наші телефони обривають бійці з проханням передати їм бліндаж. Без вашої підтримки нам не впоратись зі шквалом заявок.

Зараз зміцнені польові бліндажі необхідні в районі шахти Бутовка.
Як стало відомо цього тижня, конструкції будівель шахти обвалилися в результаті нічного артилерійського обстрілу терористами. Є декілька загиблих і понад десять важко поранених з нашого боку. Військовим, які залишились тримати оборону в районі Бутівки, треба відправити бліндаж для укріплення позиції.

Просимо вас долучитись і підтримати наш проект, перерахувавши кошти за цим посиланням:

 

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

2 121 971 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше