Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Відновлення зору десантника

Планове обстеження після операції

03.08.2015 – за 40 хвилин до призначеного часу Ігор з мамою були в клініці АКН в Лінці. У віконці прийому повідомили, що Ігоря будуть викликати в різні кабінети для обстеження, а вже потім до лікаря.
На прийомі лікар сказав, що сильний дискомфорт від сонячного світла для очей та головний біль – це нормальний стан людини після такої складної і важкої операції. Лікарі, після консиліуму, порадили частіше користуватися призначеними краплями та прийняли рішення про можливість через три місяці ставити спеціальну лінзу й окуляри.
Щоб дізнатися про можливість виготовлення лінзи на таке проблемне око, десантника Ігоря відправили в оптику PIPPIG UNITED OPTICS, де лікарі провели огляд за допомогою спеціальної апаратури.
Лікарі сказали, що в даному випадку можливе виготовлення лінзи та спеціальних окулярів з “шорами” зі спеціальним склом.
Наступне обстеження з можливістю виготовлення лінзи та окулярів призначене на 07.12.2015 на 9.40 ранку в клініці АКН, а після вердикту хірурга, з результатами – в оптику на 11.30. Час виготовлення лінзи 2-3 тижні.
За словами мами Ігоря Валентини Миколаївни, після поїздки у сина, замість зневіри і депресії, знову з’явилася надія та посмішка. Він пам’ятає, що цей біль і почервоніння ще мінімум на півроку, що, зі слів лікарів – практикуючих хірургів, це нормально, враховуючи складність травми.
Ігор Попудін та мати Валентина Миколаївна висловлюють велику подяку People’s Project та усім людям, хто відгукнувся і допоміг десантнику!

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
09/09/2015Дозвіл на розпорядження залишком коштів1 13 267.00передали Ігорю Попудіну для перебування у стаціонарі клініки
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Відновлення зору десантника

Збір коштів на операцію по відновленню зору Ігоря Попудіна

394 981 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше