Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Польові бліндажі

Польові бліндажі витримують всі види мінометних снарядів, – волонтер

Координатор проекту “Польові бліндажіРоман Кравз завітав на квартирник до skrypin.ua і розповів про те, як він із сином розробив швидкозбірні бліндажі для наших захисників, як випробували бліндажі на полігоні, яку зброю витримують бліндажі, скільки коштує їх будівництво і чи відіграє якусь роль у цьому Міністерство оборони України.

Найцікавіше протягом 16:05-22:53. Якщо ж час дозволяє – дивіться квартирник повністю

На питання, яку зброю витримують бліндажі, Роман відповів: “В принципі, всі види мінометних снарядів”. При цьому він додав, якщо буде пряме попадання “Граду”, то бліндаж не витримає, але якщо сняряд впаде поряд, то бліндаж врятує бійців у ньому.

“Можна поставити [в бліндажі] обігрів, можна переночувати, можна зробити якісь побутові умови, більш-менш людські”, – наголосив Роман Кравз. Дійсно, це дуже гостра потреба бійців, враховуючи зимові погодні умови. Сезон грипу вже відкритий, і саме сухі та теплі приміщення для військових можуть попередити хвороби серед захисників.

2_2

Волонтери виготовляють бліндажі виключно своїми силами, на ентузіазмі. “Приходять знайомі, сусіди. Я оголошую день, коли ми можемо виготивити бліндажі”, – розповідає Роман Кравз. Витрати на матеріали бере на себе People’s Project, який збирає народні пожертви в рамках проекту “Польові бліндажі”.

Волонтер повідомив, що за весь час виготовлено 65 бліндажів. Найголовніше, що сама конструкція бліндажів недорога. І друге – їх можна швидко збирати на передовій.

1111111111111111111

Бійці на фронті потребують надійних захисних укріплень, здатних витримувати не просто ворожі обстріли, а саме заборонену зброю, яку окупант постійно використовує, плюючи на домовленості. І польові бліндажі якраз здатні вберегти не одне життя наших захисників – кожен бліндаж вміщує до десяти військових.
Долучайтесь до підтримки проекту “Польові бліндажі“!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

2 121 971 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше