Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

Позаду чергове заняття майбутніх військових-тренерів з CrossFit

Знову, із задоволенням, розповідаємо вам про учнів нашого спільного з Л-Фітнес проекту “Кросфіт для військових”. На вихідних вони в чергове тренувалися, вчилися та відпрацьовували навички. З кожним заняттям вони все ближче до мети – стати ефективними інструкторами для своїх підрозділів. Сподіваємося, що вже скоро ми будемо ділитися з вами відео тренувань в яких наші курсанти будуть в ролі інструкторів. Поки що вони відпрацьовують командний тон один на одному. 🙂

Поки учні допомагають один одному, слідкуючи за вірністю виконання вправ, тренери спостерігають за процесом. Важливо, щоб всі чітко розуміли та відтворювали механіку рухів. Адже курсантам доведеться пояснювати ці вправи вже своїм учням. Правильне виконання не тільки збільшує ефективність навантаження, а й є запорукою уникнення травм.

Lena with students

Нічого так не надихає як власний приклад. Тренери пояснюють, виправлють, та звісно самі показують як і що треба робити.

Lena squat

Практичні заняття дужа важливі, але ж і без теорії нікуди. Учні сумлінно конспектують та вчать теорію. Без глибинних знаннь неможливо стати гарним спеціалістом.

Valera crossfit theory

На минулому занятті до звичних заходів додалася йога. Це теж частина розширення свого світогляду як майбутнього тренера, а також дуже корисна практика.

youga

З кожним заняттям рівень студентів проекту “Кросфіт для військових” росте. Це зазначають тренери проекту. Валерій та Олена роблять все, щоб в результаті з проекта вийшли ефективні та перспективні тренери. Запал учнів додає впевненості в тому, що навчання буде мати не аби яку користь. Адже кожний підготовлений в рамках проекта військовий зможе допомогти ще десяткам, а може й сотням, своїх товарищів по службі.
Наша армія має ставати сильнішою та професійнішою. У військових нашого проекту є бажання рости та йти вперед. Ми просимо допомогти та підтримати прагнення до самовдосконалення наших із вами захисників.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше