Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

Ветерани АТО на протезах та візках пробігли благодійний забіг

Цей усміхнений бородань – і учасник, і головний герой проекту People’s Project «Переможці». Це Микола Полторак, мужній та симпатичний ветеран АТО, який втратив ногу у ході бойової операції. Бачите на власні очі: навіть попри втрату ноги, Микола у повну силу бере участь у благодійному забігу на 2 кілометри, що пройшов у неділю, 25 червня, у рамках Odessa Half Marathon 2017.

4

Два кілометри на протезі ноги. Сила духу Миколи вражає

Власне сам проект People’s Project «Переможці» – лише частина глобального мультимедійного соціального проекту «Переможці», заснованого за спільної ініціативи ТСН (канал 1+1) та журналу Viva!. Через вражаючі фото, відеоарт, спецномери журналу Viva! та відповідні випуски інформаційних телепрограм, організатори прагнуть привернути увагу до людей, що змушені жити із інвалідністю, та проблем, що стають на заваді до повної соціалізації. Герої проекту – ветерани АТО, що втратили кінцівки у ході бойових дій, проте не втратили сили духу, не здалися, і змогли максимально повно, попри страшні травми, повернутися до нормального життя.

Фото Миколи Полторака авторства Олександра Мордерера у рамках проекту «Переможці»

Ми ж, своєю чергою, хочемо піти трішки далі, і допомогти одному з учасників проекту втілити свою мрію на практиці. Микола – вкрай дієвий чоловік, що й сам неабияк прагне повернутися до активного спортивного життя.

3

Ціла купа чудових Полтораків 🙂 Власне сам Микола, його дружина та четверо прекрасних дітей

Ми плануємо зібрати певну суму – усього 135 тисяч гривень, та за участі фахівців частково зібрати, частково виготовити вручну дуже специфічний та якісний спортивний протез. Поєднання провідних технологій, сучасних матеріалів та роботи справжніх майстрів дасть Миколі можливість бігати, стрибати та навіть танцювати не зважаючи на втрату ноги.

А тут – просто кілька хороших світлин із забігу, де взяли участь ветерани на візках та протезах

Ми не лише прагматично збираємо та рахуємо копійки. За цього хорошого чоловіка ми переживаємо чисто по-людськи. Тож якщо нам вдасться хоч на трішечки полегшити життя та довести мрію Миколи до втілення – вірите, ми будемо просто щасливі. Саме тому ми звертаємося по допомогу до вас: підтримайте проект «Переможці», долучайтеся до збору коштів, подаруємо людині справжню радість! Навіть кілька гривень вашого внеску будуть чудовим способом висловити вдячність пораненому захиснику України, що постраждав за наш із вами спокій.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше