Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

Проект «Операція «Світло» теж відзначив свій маленький ювілей

День красивих цифр. Лиш ранком на проект «Біотех» зробив пожертву десятитисячний благодійник. Загальна сума зібраних коштів проекту, до речі, вже давно сягнула понад двадцять два мільйони гривень, які ми, волонтери People’s Project, витратили на лікування тяжкопоранених бійців. Аж ось і другий невеличкий ювілей: вже під вечір на рахунок проекту «Операція «Світло» зробив пожертву п’ятдесятий благодійник. Завдяки цій пожертві сума коштів на рахунку проекту вже перевищила сімнадцять тисяч гривень, що складає чотири відсотки від загальної суми збору. Варто відзначити: проект дуже молодий, тому такі цифри – геть непоганий показник.

3

Скромні 50 гривень від 50 благодійника. Співпадіння? Не думаємо

В рамках проекту ми збираємо кошти, аби переобладнати три хірургічні операційні блоки лікарні швидкої медичної допомоги у місті Черкаси. Оперблоки гостро потребують заміни операційних ламп, які застаріли, ламаються і вже давно не дають необхідної кількості світла. Крім того, хочемо замінити й столи – ті, що є, зламалися вже давно. Один із них, наприклад, днями заклинив просто під пацієнтом, у перші хвилини важливої операції. За рік тут лікують півтори тисячі пацієнтів. Усе застаріле тут обладнання – завйві ризики для життя пацієнтів. Зрештою, лікарі мають лікувати людей, а не пильнувати, щоб стіл не зламався або ж лампа не впала на пацієнта.

2

Обідрані стіни, обшарпані лампи – насправді хорошого ремонту тут давно потребує вже сама лікарня

Держава кошти на лікарню виділяє, та у такій кількості, що вистачає їх лише на поточні потреби, про модернізацію ж обладнання мова і взагалі не йде. Саме тому ми, волонтери, вирішили допомогти: ми вважаємо, що зібрати трохи грошей, аби пацієнтів оперували у гідних і нормальних умовах – це хороша інвестиція і у власний порятунок, як трапиться така необхідність, і можливість допомогти іншим людям.

1

Міняй-не міняй, та частина лампочок вже згасла навіки. Лікарі кажуть: світла гостро не вистачає

Тут лікують усіх, від малозабезпечених та пенсіонерів з тяжкими проблемами поважного віку, до будь-кого, кому необхідна екстрена допомога. Саме тому і пожертви на цей проект – справа честі для кожного з нас. Сьогодні допоможемо ми – а завтра допоможуть і нам. Не лишайтеся осторонь, долучайтеся до проекту «Операція «Світло» – обладнати лікарню дійсно у наших спільних інтересах.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше