Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

Пройшло вже третє заняття з фізичної підготовки військових тренерів

Підготовка військових інструкторів в рамках проекту “Кросфіт для військових” триває. Днями відбулося вже третє заняття. Як і всі попередні, це заняття було дуже насиченем і складалося з двох основних частин: пракичної та теоретичної. За словами тренера та ініціатора проекту Валерія Киселя практичні заняття проходять дуже добре, з теорією поки складніше. Та попереду ще 9 тижднів навчання. У військових буде достатньо часу щоб звикнути до нової системи.

inside

Проект отримує все більшу популярність. На третє заняття в рамках проекту “Кросфіт для військових” завітали журналісти 5 каналу. У сюжеті пару слів від тренерів та ідеологів проекту, а також думка одного з курсантів про важливість таких проектів для армії.

Зараз ентузіазму у учнів достатньо, адже всі розуміють користь яку отримають в результаті. Ні в кого немає сумнівів що військові, для свого ж блага, повинні підтримувати чудову фізичну форму. Це розуміємо ми з вами, і, судячи з кількості бажаючих потрапити на наступний курс, це розуміють і військові.

inside 2

Настав час, коли життєво необхідно змінити стару систему. Солдати не повинні будувати генеральські дачі, замітати листя у лісі та фарбувати паркани. Постійні тренування – ось запорука професіоналізму, а значить і збільшення шансів повернутися живим і неушкодженим, можливість допомогти побратиму та не підвести у важку хвилину.

Невеличке відео з тренувань

Зараз у нас з вами є можливість сприяти таким необхідним змінам. Ми впевнені, що за підтримки небайдужих людей проект відбудеться. Тоді військові, що пройдуть навчання на першому курсі проекту, почнуть потроху змінювати систему започаткувавши нові стандарти у своїх підрозділах. Далі будуть інші підрозділи. Так, потроху, ми зможемо зробити те, що здавалось неможливим. Тож давайте не упустимо такого шансу. Сильна армія це наша запорука безпеки.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше