Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Сім коптерів PC-1

Прохання від військових: розвідникам потрібна допомога

Друзі, ділимося із вами прямим проханням від підрозділу, що вийшов на ротацію  та віднедавна стоїть на передовій. Днями до нас звернулися військові, хлопці дуже просять допомогти. Бійцям потрібен розвідувальний безпілотник, які ми передаємо військовим у рамках проекту «Сім коптерів PC-1». На превеликий жаль, цього разу People’s Project змушений просити військових чекати: на виготовлення ще одного коптера саме зараз нам не вистачає ресурсів. Це значить, що розвідники поки що залишаться без «дистанційних очей», будуть працювати на дистанції прямого контакту із ворогом, і змушені будуть ризикувати життям.

12

Та цю ситуацію можна докорінно змінити. Вся справа у тім, що ми не даємо марних обіцянок, і чітко розраховуємо весь процес в залежності від того, скільки коштів є на рахунку проекту. Зараз їх вистачає тільки на те, аби доробити ті коптери, які ми вже пообіцяли зробити для підрозділів, що саме зараз проходять ротацію і виходять на нові позиції на передовій. От саме вони отримають нові БПЛА у першу чергу. Іншим же доведеться трохи почекати. Та чим скоріше, чим більше пожертв ми зберемо на нові БПЛА, тим швидше розвідники отримають такі бажані та необхідні коптери. Ми закликаємо вас допомогти і, по можливості, зробити хоча б скромний внесок на рахунок проекту. Повірте: от саме зараз це буде дуже доречно.

9

Проект «Сім коптерів PC-1» це спільна ініціатива Центру волонтерів People’s Project, який збирає кошти на розробку, та компанії Ukrspecsystems, що спеціалізується на виготовленні високотехнологічних безпілотних літальних апаратів. Оскільки основний продукт компанії – комерційні промислові дрони, що успішно конкурують із провідними світовими розробками, практика показала, що саме ці апарати, обладнані тепловізором та камерами високої роздільної здатності, дуже доречні і у військовій роботі: ними успішно користуються коригувальники артилерійського вогню, спецпризначенці та розвідувальні групи. Спеціально для потреб військових, у рамках благодійного проекту, компанія Ukrspecsystems виготовляє ці БПЛА за собівартістю матеріалів, а за деякими позиціями – навіть у власний збиток.

Цю позицію терористів розкрили виключно завдяки БПЛА PC-1

Коптери PC-1 чудово зарекомендували себе на фронті: і розвідники, і спецпризначенці, яким ми вже допомогли, схвально відгукуються про цього невеликого, але такого автономного та потужного помічника. А щоб він допомагав військовим ще краще, свого часу ми відкликали з військ та докорінно модернізували усі наші апарати: тепер вони перетворились на октокоптери, крім того, інженери поліпшили й інші системи БПЛА. Це істотно підвищило технічні показники розвідувального дрона. Днями ж спілкувалися і з Вадимом Сухаревським, комбатом 500-го батальйону Морської піхоти, який готується до скорого виходу на нові позиції. Нещодавно ми не лише підготували та передали їм черговий БПЛА, а й провели повний курс навчання аеророзвідника з числа Морпіхів. Нині ж Вадим ділиться думками: каже, має план цілої системи аеророзвідки, ключовим пунктом якого є саме волонтерський коптер.

Практичні заняття. Інженер Ukrspecsystems навчає аеророзвідника з числа Морпіхів

Друзі, допоможіть, хлопці потребують не так і багато. Війна триває: мусимо підтримувати, допомагати тим людям, що борються, що воюють, ризикують власним життям та здоров’ям, аби ми та наші діти жили у мирі та спокої навіть у часи війни. Тим більше, не іграшки ж просять, не забаганки – інструменти, що дозволяють їм воювати і нищити ворогів. Тож не можемо зневажити це прохання, всі ми мусимо допомогти.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

1 122 965 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше