Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

Як працювали чиновники у серпні. Рейтинг «Каратєля»

З кожним новим рейтингом проекту «Каратєль» збільшується кількість державних і приватних установ, від яких громадяни очікують відповіді. В цьому місяці вже вчетверте підсумовуємо результативність роботи інстанцій різного рівня, і на цей раз до нашого списку увійшли 120 структур. Відзначимо, що у попередньому переліку не було підкорено позначки «100 органів».

Найактивнішими користувачами мобільного додатку залишаються мешканці Києва та області — на їхні звернення відповіли майже 40 органів влади. У трійці постійних юзерів «Каратєля» є також жителі Дніпропетровщини разом з мешканцями Львівщини. В кожному регіоні задіяли по 12 держустанов.

Загалом за серпень було оцінено роботу:

  • 9 обласних державних адміністрацій;
  • 33 міських та районних рад;
  • 14 відділів Головного управління Національної поліції України;
  • Управлінь патрульної поліції в 11 обласних центрах;
  • Служби автомобільних доріг в Київській області;
  • Головного управління Держспоживслужби в Херсонській області;
  • Комунального підприємства «Київдорсервіс» та Комунальної корпорації «Київавтодор»;
  • 24 районних адміністрацій у Києві, Львові, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Одесі, Миколаєві;
  • Акціонерного товариства «Позняки-Жил-Буд» (Київ);
  • комунальних підприємств і шляхово-експлуатаційних управлінь 6 районних у м. Києві державних адміністрацій.

Таким чином, за останній місяць ми закрили 460 заявок. І тут варто нагадати, що цей рейтинг формується щомісячно на підставі оцінок людей, які за допомогою мобільного додатку «Каратєль» заявили про правопорушення і вже отримали відповідь на своє звернення.

1

Як видно з нашої загальної інфографіки, найбільше заявок на виправлення порушення отримали Управління патрульної поліції в Києві, Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація. Проте кількість не означає якість. Позначку 100% набрали 45 установ, де TOП-3 склали Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації, Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради, Житомирська міська рада.

Окрім загального переліку, ми продовжуємо вести окремий рейтинг столичних райдержадміністрацій. Адже понад 110 заявок за серпень, на які надійшла відповідь, були пов’язані з проблемами в РДА Києва.

2

На жаль, жодна з 10 районних адміністрацій столиці не отримала 100%. Найближчим до максимальної оцінки (90%) було керівництво Печерського району, де головує Мартинчук Сергій Олександрович. Найбільша кількість закритих звернень у серпні була від Святошинської та Солом’янської райдержадміністрацій. Проте Святошинська РДА, якою керує Каретко Володимир Олександрович, показала кращу результативність опрацювання наших заявок, аніж Солом’янська. Найгірші показники в серпневому рейтингу «Каратєля» мають Шевченківська та Дніпровська районні в місті Києві державні адміністрації. Працівники Шевченківського району, де керує Гаряга Олег Олександрович, і Дніпровського району, яким опікується Онофрійчук Петро Васильович, мають на своєму рахунку лише половину успішно закритих заявок.


Нагадуємо, що додаток «Каратєль» ви можете встановити абсолютно безкоштовно на iTunes чи на Google Play. І хоч сам додаток безкоштовний, не забувайте, що над проектом працює ціла команда  тож тисніть зелену кнопку, аби допомогти вирішити ще більше нагальних проблем!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше