Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

Святкове тренування військових-тренерів

Поки вся країна готувалась до свят, а потім від’їдалася на Великдень, тренери проекту “Кросфіт для військових” не розслаблялись. Вони не відпочивали самі і не давали перепочити своїм учням.

2

Для курсантів проекту Валерій та Олена приготували цікаву та насичену програму тренувань. Серед іншого, вони знов вправлялися у навичках тренера – шукали помилки один одного та виправляли їх. Інструктори зазначають, що завдання дуже добре вдалося, а це ж лише п’яте заняття. Далі буде ще краще, ще цікавіше та ще складніше.

Весіння погода сприяє доброму настрой. Тому дивно проводити весь час у залі. Частина тренування пройшла на свіжому повітрі. Як ми писали вище, тренери приготували цікаву програму. Атлети не просто виконували завдання, а змагалися. Це ще більше їх запалювало і вони викладалися на повну. Адже дух здорового суперництва якість властива спортсменам. 🙂

Через те, що проект у нас не простий, а створений спеціально для військових, то і завдання були бойові. Військові повинні були відштовхати “БТР” до укриття ( у ролі БТР Mitsubishi L 200), донести “поранених” до безпечного місця (у ролі поранених сендбегі), доставити важливі “документи” в штаб. Найкращій час в змаганні де потрібно було відбуксувати авто та повернутися за загубленими документами – 56 секунд.

Хлопці молодці. Це кажуть наші суворі тренери, а вони просто так розхвалювати не будуть. Сподіваємося що учні обертів не збавлятимуть!

3

Не будемо вкотре писати про важливість цього проекту. Гадаємо, це видно всім, хто хоче бачити армію модернізованою, ефективною та сильною. Лише зазначим, дуже позитивний момент який довів цей проект – необхідність змін у системі фізичної підготовки військових зрозуміла не тільки волонтерам. Це доводить і бажання військового керівництва відпускати своїх підлеглих на тренування, і заявки що надходять від військових частин на участь у наступних проектах, і зацікавлені очі курсантів проекту та їхнє бажання вчитися та тренуватися. Ми не хочемо втратити шанс запровадити такі важливі зміни. Нам дуже потрібна ваша підтримки. Адже сильна армія – запорука нашої безпеки.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше