Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Kinburn Navy Camp

Тренерський склад Kinburn NAVY Сamp поповнився легендою кросфіту

Проект Kinburn NAVY Сamp все ще гостро потребує нашої допомоги. Ми можемо забезпечити нашим бійцям гідний відпочинок, проте деякі організаційні питання потребують додаткового фінансування. Певну частину коштів вже зібрано, але цього і досі замало. На збір грошей у нас лишилося усього кілька днів.

Між тим, є і приємні новини. Насьогодні стало відомо, що до тренерського колективу табору долучилася Олена Савченко. Олена – висококваліфікований спортивний тренер, що вже тренувала бійців у рамках нашого попереднього проекту “Кросфіт для військових“.

Lena with students

Вона допомогла двом десяткам українських вояків пройти посилений курс фізичної підготовки та значно підвищити рівень своїх фізичних можливостей. Адже саме кросфіт – та спортивна дисципліна, за якою готуються бійці найбільш боєздатних армій світу. Саме завдяки Олені Савченко у рамках Kinburn NAVY Сamp ще тридцять бійців матимуть змогу не лише поніжитися на сонечку, а й значно покращити стан своїх м’язів.

Нагадуємо: рекреаційно-реабілітаційний табір Kinburn NAVY Сamp відбудеться у період з 23 по 27 серпня на Кінбурнській косі, що на Миколаївщині. У рамках табору тридцять бійців матимуть змогу відпочити на морському узбережжі, взяти участь у численних програмах спортивних тренувань і, зрештою, послухати виступ білоруського гурту Brutto. До речі, у таборі ще є вільні місця – якщо ви знаєте достойного кандидата з числа наших захисників, сміливо пропонуйте кандидатуру координатору проекту Ігореві Руляку.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Kinburn Navy Camp

Організація 5-денного табору для відпочинку, тренувань та відновлення ветеранів та поранених в АТО воїнів на морі, та благодійного концерту гурту Brutto.

29 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше