Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

Тренування з кросфіт. Екватор

7.05 відбулось шосте заняття з дванадцяти.

Хлопці програмували, штовхали, виконували станову тягу і практикували йогу.

А наші славнозвісні тренери поділилися тренувальними принципами Кросфіт (порогові тренування), які напевно стануть в нагоді солдату під час бою. Тренуючись за цими принципам, військовий на полі бою правильно розподілить зусилля, не втратить контроль над ситуацією і своїми рухами, в підсумку це виллється серйозною перевагою перед противником.

Болі в попереку частий супутник військового. Перебуваючи постійно в екіпіровці, зброєю в руках або на плечі, опорно-руховий апарат солдата піддається навантаженню. Напевно не варто говорити у що це може вилитися на полі бою, де не повинно бути жодних що лімітує і відволікаючих факторів.
Військові (та громадянські в тому числі) повинні знати «як» і вміти стабілізувати “серединну лінію”.

Безпека та ефективність – ось чим характерні функціональні руху. Метод CROSSFIT вчить, як правильно і ефективно передавати зусилля від центру до кінцівок, уникаючи травм. Кожен рух може включати в роботу різні м’язові групи і важелі. Але практично всі рухи вимагають стабільний хребет і стабільну серединну лінію.

Грудна клітка і кістки тазу дуже міцні за конструкцією, з’єднані між собою досить рухомим, а тому вразливим і не дуже жорстким, поперековим відділом хребта. Для ефективної передачі зусилля і запобігання травматизму, атлет повинен вміти стабілізувати поперековий відділ хребта – (саме це і є “серединна лінія”). Стабілізації потрібно домагатися напругою м’язів живота і сідничних м’язів, не використовуючи при цьому допоміжних поясів.

Насправді, організм людини унікальний, в ньому все дуже міцно нам треба тільки навчитися користуватися тим, що надала природа.

У вихідному положенні, перед початком руху, зробіть глибокий вдих, на видиху максимально напружте живіт і сідничні м’язи.
Серединна лінія вважається стабільною, коли грудна клітка врівноважена над тазом, а таз з поперековим відділом хребта і грудної клітиною є єдиним монолітним важелем. Така стабільність має зберігатися протягом всього руху.

Навичка стабілізації має пряме перенесення в повсякденне життя. Навчившись тримати в постійному двадцяти процентне напрузі м’язи живота, ви продовжите життя між хребетним дисків і не будете знати проблеми з попереком.

Нагадаємо техніку рухів і порядок, яких повинні дотримуватися атлети та тренери:

1. Форма руху.
2. Техніка руху.
3. Інтенсивність.

Знайти баланс між дотриманням техніки та інтенсивністю – саме те, чого необхідно досягти на заняттях з Кросфіт. Це свого роду мистецтво – працювати на порозі можливостей, зберігаючи при цьому хорошу техніку рухів. Контроль може впливати на досягнення адаптаційних стимулів. Необхідно тренувати контроль над формою і технікою рухів на більш високих швидкостях, і Кросфіт вчить цьому.

По мірі того, як ми виробляємо техніку та контроль за високої швидкості виконання рухів – потужність також зростає.

ВИКОНУЙТЕ ЗВИЧАЙНІ РУХИ НЕЗВИЧНО ДОБРЕ і хороше самопочуття, відсутність болю в суглобах стануть вашим звичайним станом.

В топ-новинах сайту ми розміщуємо відео-тренування з кросфіт. Вони включають в себе всі дев’ять фундаментальних рухів в кросфіт. Слідкуйте за новинами на сайті і підтримуйте проект “Кросфіт для військових”.

 

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше