Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Утримати Маріуполь: ворог і далі розважається нічними обстрілами

Сьогодні на фронті відносно спокійно. Звісно, повної тиші тут не застанеш ніколи, ворог постійно обстрілює наші позиції та мирні прифронтові міста, але від нахабних лобових атак поки утримується. Найгарячіше сьогодні під Маріуполем: тут тримає оборону Морська піхота України, і це – додатковий подразник для ворога. Адже зрушити Морпіхів з місця чи хоча б трохи їх налякати досі ще не вдавалось нікому.

1

Командир взводного опорного пункту Морської піхоти України. Фото: Прес-центр штабу АТО

Ось Водяне, невеличке напівдачне село під Маріуполем, лінія фронту проходить буквально на околицях. Ранкове зведення від прес-центру Штабу АТО свідчить: знову стріляють, як стріляють тут і щоночі.

З того боку нам протистоїть ворожа мінометна батарея. Вогонь ведеться переважно вночі. Противник підступний. Схоже, що бойовики не чули про «режим тиші». Стріляють з танків, гранатометів, кулеметів, регулярно влаштовують провокації. Через їхні злочинні дії майже усі місцеві покинули селище. Залишилося близько 15 мешканців, – розповідає командир взводного опорного пункту.

Інколи застосовують і добірну зброю, призначену спеціально для терористичних актів: модифікацію «Град-П», установку, яка дозволяє диверсійним групам ворога стріляти окремими снарядами  буквально «з рук». А от що буває, коли все це знаходить свою ціль, наочно демонструє сюжет Військового телебачення України, знімальна група якого саме побувала у Водяному.

А ось Широкине: колишнє курортне містечко, тяжко побите війною. Колись захоплене бойовиками, та, зрештою, сил утримати його терористам не вистачило. Нині місцевих тут не лишилось: хіба постапокаліптичні пейзажі та ворожі міни на кожному кроці.

3

Вадим Сухаревський возить волонтерів Широкиним: усі руйнування ми бачили на власні очі

Тут, у компанії Вадима Сухаревського, ми побували під час нашої нещодавньої поїздки у розташування Морської піхоти. Краще покажемо вам кілька красномовних фото – ось вони, очевидні сліди близького контакту  із «рускім міром».

8

Колишній ресторан. Колись тут відпочивали і веселилися десятки людей.
Нині тут пустка та дірки від снарядів

Найчастіше терористи стріляють навмання, геть неприцільно, намагаючись намацати наші позиції практично всліпу, і тому є кілька причин: по-перше, самі Морпіхи відмінно маскуються. По-друге ж, диверсанти та коригувальники, які намагаються розвідати позиції наших військ, рідко коли повертаються назад і розповідають про свої відкриття. І в цьому — не у останню чергу ваша заслуга. Адже саме тепловізори та «нічники», закуплені на ваші пожертви, дозволяють нашим хлопцям вчасно помічати ворога, утримувати найгарячіші позиції у найгарячіших точках і лишатися живими і неушкодженими. Тож долучайтеся до допомоги: кожен ваш внесок у рамках проекту «Захисники Маріуполя» дозволяє нам закривати оперативні потреби і передавати Морпіхам найнеобхідніше спорядження просто на передову.

Можна безкінечно зітхати «Ой, та швидше б уже це закінчилось», а можна відчутно і дієво наближати момент перемоги. Адже перемогти ми зможемо тільки разом!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше