Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

Увага! Благодійний проект «Переможці» продовжено на другий етап

Днями Центр волонтерів People’s Project оголосив про намір продовжити роботу завершеного раніше проекту «Переможці». Таким чином вся попередня робота стала лише першим етапом, у ході якого ми зібрали кошти та оплатили виготовлення спортивного протеза для Миколи Полторака, героя АТО який наступив на міну та втратив ногу. Насьогодні всі зібрані кошти спрямовано за призначенням, і майстри працюють над виготовленням протеза.

Микола Полторак поки ще на старому протезі. Втім, скоро ситуація докорінно зміниться на краще

Сьогодні ми говоримо вже про конкретні плани: ми дещо переформатували проект і починаємо працювати над втіленням мрії наступного учасника. Про нього скажемо просто: Фішер неймовірний. Не людина, а шматок гартованої криці. Костянтин Фішер – ветеран АТО, який пройшов найгарячіші точки першого року війни. Був і снайпером, і розвідником, і… решту, даруйте, через військову таємницю ми розповісти вже не зможемо.

«Якби в житті можна було щось змінити, я би знову пішов у АТО, бо на цій війні загинули мої друзі, мої побратими, які протягом мого життя були завжди поряд зі мною. Звістка про загибель друзів, тривожні новини з фронту, підтягування техніки до місць дислокації моїх побратимів, – мені тоді було настільки важко психологічно, що я не зміг перебороти свій стан і вирішив вступити добровольцем до лав ЗСУ», – так сьогодні згадує свій тодішній настрій Костянтин. Після року активної роботи на самому вістрі боїв, в ході нічного розвідувального виходу, Костянтин та його група нарвалися на ворожий секрет. Ворог полоснув з великокаліберного кулемета. Одна із куль поцілила у коліно бійця. Тяжко порвало артерії. Врятував побратим: витяг з-під вогню, кілометр ніс на плечах до своїх. За той час Костянтин ледь не стік кров’ю – згодом виявилося, що втратив понад три літри крові. Вже у шпиталі лікарі стабілізували стан Костянтина, в ході складної операції ампутували ногу, – куля майже відірвала її у коліні, – і, зрештою, тривалий час просто боролися за його життя.

Насьогодні Костянтин повністю відновився, пройшов курс реабілітації та живе максимально повним життям. Мрія чоловіка – повернутися до активних занять східними двоборствами, адже двадцять років свого життя Костянтин присвятив найжорсткішому зі стилів карате Кіокусінкай. Костянтин родом з невеличкого села. Варіантів практично не було: або ж йти шляхом батьків, займатися сільським господарством, або ж кувати власну долю. Костянтин обрав друге, бо ще підлітком «захворів» на карате: долучився до спортивної секції, а згодом присвячував усі свої зусилля вдосконаленню вмінь. «Я тренувався фактично все своє життя», – каже чоловік. Тому наслідки поранення, вважайте, позбавили його найголовнішої справи.

Чоловік вже проводить активні тренування та навіть брав участь у змаганні для ветеранів АТО. Втім, говорити про повноцінне повернення до спорту можна буде лише тоді, коли у Костянтина буде спеціальний спортивний протез. Ми вважаємо, що всі ми мусимо допомогти: адже Костянтин мріє не лише вправлятися сам – чоловік планує набрати групи для тренувань і щедро ділитися своїм безцінним практичним вмінням з іншими ветеранами та охочою до навчання молоддю.

«У мене є улюблена фраза, з якою я завжди йшов по життю: нехай живе і процвітає вільна Україна. Хай завжди українці будуть здоровими і щасливими на своїй рідній землі», – от саме з такою думкою Костянтин і рушив на війну, захищати і свою, і наші з вами родини. Вдома чоловік полишив двох дітей, третій син народився, коли Костянтин вже був у війську. Та й то, побачив не одразу – зміг вирватися з фронту додому лише за півроку після пологів дружини. «Це була дуже емоційна для мене зустріч: підняв, покружляв, розцілував і сина, й дружину», – голос Костянтина зрадливо тремтить і сьогодні, коли він розповідає про цю зустріч.

Це ж гасло він втілює у життя і сьогодні, в прагненні робити свою маленьку справу на користь українців. Для того, аби ніщо не стояло на заваді Костянтинові, ми відкриваємо другий етап збору коштів у рамках проекту «Переможці». На цьому етапі сума потреб складає 308 тисяч гривень. За ці гроші фахівці-протезисти виготовлять для Костянтина спеціальний ортопедичний стегновий протез німецької марки Otto Bock, який складається з гільзи фізіологічної форми, підлаштованої спеціально під ногу Костянтина, зручної спортивної стопи, а також комп’ютеризованого колінного вузла, який сполучає деталі та допомагає керувати роботою протезу під час найрізноманітніших динамічних навантажень. Ні, це не нова жива нога – але максимально на неї схоже.

Ми просимо вас допомогти. Єдність, милосердя, вміння підставити плече у потрібний момент завжди були особливими рисами українців. Сотні років ми тримаємося купи, і, можливо, саме тому й досі існуємо як чудова, вільна та незалежна країна. Випадок Костянтина – саме той, коли допомогти може кожен із нас. Чоловік ризикував власним життям, втратив здоров’я, аби кожен із нас міг обійняти свою дитину і не думати про жахи війни. Давайте ж потрошку назбираємо йому на мрію усього життя.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше