Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Контроль витрати пального

В Одеському центрі забезпечення знову зникло пальне

В Одесі на складах 46-го об’єднаного центру забезпечення Тилу ЗСУ знову виявили недостачу дизельного пального. У Держаудитслужбі уточнили, що ініціатором перевірки став новий командир частини. Він був призначений після гучного скандалу, пов’язаного зі зникненням з одеських складів понад 200 тонн пального різних марок.

За результатами повторної інвентаризації виявлео недостачу ще у 31,5 тонни пального вартістю 992,9 тисяч грн. Крім того, центр безпідставно передав іншим військовим частинам ще майже 300 тонн пального вартістю 9 мільйонів грн. І це всього лише за період з 1 січня по 31 липня 2018 року, підкреслюють у Держаудитслужбі.

Нагадаємо, що масштабні розкрадання в 46-м об’єднаному центрі забезпечення зараз розслідує військова прокуратура Південного регіону України. Після попередньої перевірки начальник центру полковник Євген Король і начальник складу пального і мастильних матеріалів 46 ОЦЗ підполковник Андрій Мосунов позбавлені військових звань (з втратою права на вихідну допомогу, пенсію і можливості користуватися відомчими медичними закладами). Старший офіцер відповідного відділу Центрального управління забезпечення ПММ Тилу Збройних Сил України підполковник Дмитро Ізварін був звільнений від військової служби за службовою невідповідністю, ще два офіцери були понижені у посадах.

Аби запобігти розкраданню пального у армії волонтери Центру People’s Project запустили проект «Контроль витрати пального». Кошти, зібрані завдяки вам, підуть на виготовлення апаратних комплексів, які дозволять впровадити систему надзвичайно точного обліку армійського пального. Ми небезпідставно вважаємо, що великі кількості державного майна, зокрема і армійського пального – царина для зловживань та спокуса для окремих нечистих на руку людей. Саме тому ми і беремося за цей проект, що має на меті змінити сам підхід до обліку пального у всій Армії.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Контроль витрати пального

Система контролю використання пального для 169 навчального центру “Десна”

48 812 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше