Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

Від мрій до реальності. Допомагаємо пораненим бійцям АТО

Підкорити Говерлу, пробігти марафон, жити нормальним людським життям без жодних штучних обмежень. Це – програма-мінімум чудового чоловіка, що захищав Україну на фронті і втратив ногу в бою. Олексій Аванесян, учасник соціального мультимедійного проекту «Переможці», пристосовується до життя із новим спортивним протезом – на його купівлю та виготовлення збирали кошти всім миром.


Це перші хвилини на спортивному протезі. Вже згодом, за кілька днів Олексій сміливо вийде у люди на новій штучній нозі. Крім того, планує активно користатися новим подарунком – брати участь у спортивних змаганнях, зокрема – у благодійних пробігах на користь поранених побратимів.

Соціальний мультимедійний проект «Переможці», заснований за спільної ініціативи ТСН (канал 1+1) та журналом Viva!, присвячено ветеранам АТО, які втратили частини тіла внаслідок бойових дій, проте не втратили сили духу. Вони не склали рук в безнадії, перебороли себе. Наступний «Переможець», якому збиратимуть на спортивний протез – Віктор Кардаш. Хлопець у минулому (а час покаже, може і у подальшому) хореограф, нині ж вчиться на протезиста. Аби мрії чоловіка про активне життя стали реальністю, вже у жовтні відбудеться новий благодійний марафон, про це докладно розкажемо дещо пізніше. Два кілометри на візках, милицях та протезах, поранені бійці та люди з інвалідністю долають дистанцію заради поранених захисників.

На мрію Віктора Кардаша збиратимуть гроші восени

Нині ж, за участі People’s Project, триває активний процес збору коштів на мрію Миколи Полторака – учасника проекту, який під час бойової операції втратив ногу на ворожій міні. Нині Микола, активний та енергійний чоловік, користується якісним повсякденним протезом, який виготовили йому благодійники. Та бігати чи займатися якоюсь фізичною активністю на такому протезі зась – і не зручно, і протез може зламатися. Тим не менш, у кінці червня Микола і сам узяв участь у благодійному пробігу – здолав аж два кілометри на своєму протезі .

В рамках окремого проекту People’s Project «Переможці» ми плануємо зібрати необхідну суму та придбати для Миколи Полторака сучасний спортивний протез. Це дозволить Миколі повернутися до активних занять бігом – цим він захопився ще за часів служби у війську, цим він хотів би займатися і надалі – навіть після тяжкого поранення. 

Для людей, що змушені жити з протезами, спорт важить набагато більше, ніж для людей із власними кінцівками. Це – не просто хобі, не лише боротьба із обставинами чи методи гартування духу. Часто це ще й спосіб постійно тримати себе у фізичній формі, що для людей без кінцівок дуже важливо саме з медичної точки зору. Саме тому ми вважаємо, що допомога і Миколі Полтораку, і, вже потім, і іншим хлопцям-учасникам проекту «Переможці» – це справа честі.  Це найменше, чим ми із вами можемо віддячити нашим пораненим захисникам.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше