Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

Випускники «Кросфіту для військових» провели перші змагання власних учнів!

Миколаїв перетворився на справжню кросфіт-столицю армії України. Саме тут нещодавно проводилися масштабні кросфіт-змагання «Ігри героїв» серед параспортсменів-учасників АТО. І тренери саме миколаївського клубу L-fitnessВалерій Кисель і Олена Савченко – лише от минулого тижня стали Чемпіонами Європи з кросфіту. Їхніми зусиллями, можна сказати, кров’ю та потом, були підготовані вже чотири десятки тренерів з кросфіту. Зокрема серед випускників першої хвилі проекту «Кросфіт для військових»  – військовослужбовці 79-ої окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України.

Нам дуже приємно, що кросфіт, саме як ми і планували, починає ширитися серед військових. Підготовані нашими тренерами з кросфіту миколаївські десантники вже самостійно провели свої перші бригадні змагання, в яких учні наших курсантів продемонстрували свою силу, спритність та витривалість.

«Спорт — це одна із складових виконання бойового завдання. Якщо боєць не може витримувати фізичні навантаження, то він не зможе виконати й бойові задачі, які на нього покладені», — з такими словами привітав учасників змагань полковник Валерій Курач.

Команди від підрозділів пройшли через три етапи змагань. На першому етапі необхідно було виконати ривки (махи) гирі двома руками, вистрибування та вправи на прес.

1

 

Ривки гирі двома руками

2

Військовий виконує вправи на прес

Другий етап – стрибки на скакалці, присідання, віджимання в упорі лежачи й «берпі» – по сто разів кожен елемент на команду з двох учасників.

4

 

Спортсмени відтискаються під пильним оком журі змагань

6

Бійці стрибають на скакалці

Третій етап включав станову тягу та «прогулянку фермерів» – з гирями в руках.

5

Бійці виконують так звану «прогулянку фермерів»

Вправи виконувалися бійцями максимально інтенсивно, в режимі «нон-стоп», з перервами лише на кілька хвилин. Тим не менш, жоден з учасників не зійшов з дистанції. Після проведення змагань відбулося визначення найсильніших і найбільш витривалих спортсменів, а також нагородження найкращих.

3

Кубки, медалі та грамоти для бійців-переможців змагань з кросфіту

З фінансової точки зору, індивідуально підготувати кожного бійця української армії за методикою кросфіт неможливо. Але ми знайшли оптимальне та ефективне рішення – передати знання десяткам бійців, виховати з них тренерів з кросфіту, а вони вже в свою чергу будуть сіяти зерно свого досвіду та навичок серед побратимів у військових частинах. Таким чином, за короткий проміжок часу ми зможемо в геометричній прогресії поширити кросфіт серед української армії.

 Але навіть такий підхід потребує певних фінансових витрат. Тому ми вкотре наголошуємо про важливість Вашої допомоги. Навчання тренерів з кросфіту робиться виключно зусиллями волонтерів і на кошти небайдужих громадян. Лише Ваші внески на проект «Кросфіт для військових»  допоможуть зробити нашу армію сильнішою і витривалішою, здатною дати відсіч агресору.

Долучайтесь, якщо Ви також бажаєте бачити наших бійців справжніми кіборгами, буквально універсальними солдатами. Разом переможемо!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше