Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Сім коптерів PC-1

Волонтери обстежили місцевість за допомогою нового коптера (ВІДЕО)

Ми не надто часто тішимо вас новинами проекту «Сім коптерів РС-1», але зовсім не тому, що їх немає! Робота над безпілотними літальними апаратами для потреб українських військових йде майже безперервно. Якщо від початку ми планували забезпечити бойові підрозділи сімома коптерами (що, власне, видно з самої назви проекту), то з огляду на обсяги роботи ця цифра швидко стане суто номінальною.

Ми не просто купуємо коптери і відправляємо їх військовим – буцімто, ось вам, хлопці, високотехнологічний подарунок від народу України, а далі – робіть із ним, що забажаєте. Ні. Ми слідкуємо, аби аеророзвідники, які керуватимуть отриманими БПЛА, пройшли курс навчання у наших інструкторів і точно знали, як вправлятися з технікою.

63

Більше того, ми стежимо за долею кожного безпілотника, який передаємо. Тому періодично вони повертаються до інженерів компанії Ukrspecsystems – для ремонту та апгрейду. Можливість оснащувати українську армію сучасними та потужними БПЛА українського виробництва ми маємо завдяки компанії Ukrspecsystems . Це високотехнологічне комерційне підприємство, яке спеціалізується на виготовленні безпілотних літальних апаратів для українського ринку. «Сім коптерів РС-1» – унікальний проект, в рамках якого ці коптери спеціально для потреб армії виготовляють не за комерційно-обґрунтованою ціною, а за собівартістю матеріалів, а за деякими позиціями навіть у збиток компанії.

2

От і днями ми, волонтери People’s Project, спостерігали як фахівці перевіряють черговий коптер, зібраний для армії. Більше того, октокоптер PC-1 зацікавив і журналістів каналу іномовлення UA-TV. І не дивно: українським інженерам та розробникам є що показати світу, а нам, українцям, є чим пишатися!

1

Керівник People’s Project Максим Рябоконь розповідає, як октокоптер PC-1 зарекомендував себе в бойових умовах

Журналісти були у захваті і від самого коптера, і від якості «картинки», яку цей невеличкий БПЛА відзняв з висоти пташиного польоту. Чітке зображення, ніяких спотворень, висока деталізація: видно переміщення людей та техніки.  Дивіться самі!

Щомісяця ми отримуємо запити від військовослужбовців, які просять БПЛА для виконання бойових завдань, причому більшість збираються літати над вкрай небезпечними ділянками. Вважаємо, що відмовляти їм просто злочинно! Адже один коптер – це очі розвідника, це інформація про ворога, це, зрештою, збережені життя українських військових. Тож закликаємо вас підтримувати проект «Сім коптерів РС-1» і надалі. Нехай їх буде більше, ніж сім. Нам не шкода буде змінити назву проекту, аби лише більше підрозділів отримали професійні військові «очі»!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

1 122 965 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше