Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Сім коптерів PC-1

Безпілотник світового рівня передали на фронт волонтери People’s Project

Новий, надійний та досконалий – ще один розвідувальний БПЛА вирушив на передову. Цей чудовий літальний апарат розробили наші друзі й партнери, команда професіоналів «Ukrspecsystems». Октокоптер нової поліпшеної конструкції днями передали представникам спецпідрозділу, який виконує бойові та розвідувальні операції як на лінії фронту, так і у глибокому тилу ворога. Цей апарат ми змогли передати бійцям лише завдяки вашим пожертвам – адже його виготовлення та апгрейд ми оплатили коштом ваших внесків у рамках благодійного проекту «Сім коптерів РС-1». Днями ми відзняли короткий ролик, присвячений останнім випробуванням коптера перед відправкою на фронт. Пропонуємо його вашій увазі:

Ці апарати користуються неабияким попитом у армійських підрозділах. Від хлопців, які вже отримали коптери в рамках проекту, нам надходять лише позитивні відгуки. Крім слів подяки, інколи показують і наочні результати роботи: нещодавно, наприклад, нам надіслали фото ворожого опорного пункту, який допоміг розкрити наш октокоптер.

Квадрокоптер PC-1 розкрив приховані позиції бойовиків

У процесі виробництва інженери компанії «Ukrspecsystems» внесли у конструкцію БПЛА й певні поліпшення: так у певний момент квадрокоптери перетворилися на октокоптери. Чотири додаткові ротори підвищили стабільність апарату і дали можливість стабільно працювати навіть у погіршених погодних умовах і сильному вітрі. Крім того, трохи збільшили і час польоту. Оновлення стосується і корисного навантаження: у конструкцію ввели можливість встановити гіростабілізований комбінований підвіс, який дає можливість одночасно використовувати і FullHD-камеру з 10-кратним збільшенням, і інфрачервону камеру. Октокоптер PC-1 реалізовано у вигляді надійної складаної конструкції, яка витримує значні навантаження та навіть падіння із висоти. Нові коптери можна так же легко транспортувати у наплічнику і підготувати з нуля до польоту усього за дві хвилини. Механізм автоматичного зльоту та приземлення значно полегшує використання коптера. Крім того, можливості програмного забезпечення дозволяють прописати автоматичний маршрут польоту та навіть відстежувати рухомі цілі.

1

Навіть після змін, внесених у конструкцію, коптер РС-1 лишається надійним та легким

Октокоптери виробництва «Ukrspecsystems» відповідають найсучаснішим світовим стандартам, а за ціною значно виграють у порівнянні із закордонними аналогами. Саме тому ми вкотре звертаємося до вас по допомогу. Ваші пожертви у рамках проекту «Сім коптерів РС-1» дадуть нам можливість виготовити решту літальних апаратів для потреб фронтових спецпідрозділів. Тож творимо перемогу разом!


Якщо вас цікавить можливість придбати такий коптер для власних потреб, ви можете звернутися напряму до виробника: всі контактні дані вказано на сайті компанії «Ukrspecsystems».
Фахівці компанії радо дадуть відповіді на всі ваші питання!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

1 122 965 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше