Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Сім коптерів PC-1

Волонтери People’s Project показали військовим новий безпілотник

Волонтери Центру People’s Project продемонстрували прикордонникам нову модель безпілотного літального апарату PD-1 VTOL. Показові польоти влаштували на спеціальному летовищі під Черкасами, де проходили відомчі змагання, а також показ комплексів українських розробників. Поглянути ж на новинки прибули і військові, і прикордонники, і спецслужбовці, і представники деяких інших цікавих відомств, які відповідають за оборону.

Хоча безпілотник виглядає набагато масивнішим навіть за Максима Рябоконя, та вага цього БПЛА складає усого 45 кг

Звісно ж, у числі лідерів польотів одразу опинився безпілотний літак PD-1 авторства компанії Ukrspecsystems. Так-так, це саме той апарат, який свого часу продефілював Хрещатиком у колоні військової техніки під час Параду Незалежності-2018.

PD-1 під час військового параду на Хрещатику. Фото: видання Главком

Цей політ став демонстраційним: конструктори внесли у будову літака чергові певні вдосконалення, тож принагідно і показали новинку військовим та спецслужбовцям.

Безпілотний літальний апарат PD-1 втілив у собі найкращі з ідей сучасних авіакострукторів і базується на власних розробках конструкторів компанії Ukrspecsystems. Це потужний апарат з вертикальним зльотом та значним запасом ходу, що вирізняється між аналогів неабиякою автономністю та технічними показниками. До 10 годин у повітрі, до тисячі кілометрів на один виліт. Крім іншого, цей БПЛА майже непомітний для радарів і використовує захищені канали зв’язку.

Октокоптер РС-1, що користується неабиякою популярністю у військових

Окремого проекту під купівлю такого безпілотника у нас немає, втім, якщо хтось із благодійників захоче придбати такий апарат для потреб якогось із військових підрозділів, – ми будемо раді допомогти. Втім, у рамках співпраці з компанією Ukrspecsystems, Центр волонтерів People’s Project вже кілька років тому започаткував та активно працює над проектом «Сім коптерів РС-1». В рамках цього проекту ми збираємо благодійні внески та купуємо для військових та спецпризначенців інший продукт компанії: легкий, але потужний розвідувальний коптер.

Фото не постановні: РС-1 в руках спецпризначенців. Спецзагін саме береться прокласти маршрут для виходу за лінію фронту

Колись квадро-, а нині, після вдосконалення, октокоптер РС-1 – це складаний БПЛА, який можна перенести у наплічнику та розкласти за дві хвилини. Кількадесят хвилин активної роботи, значний ступінь автономності, високі технічні показники, стабілізовані підвіси зі звичайною та тепловою камерами високої роздільної здатності: це все те, за що військові так люблять цей апарат і за кожної можливості просять їх у нас ще і ще. Друзі, мусимо допомогти: цей апарат допомагає розвідникам виявити ворожі засідки, артилеристам – виявляти ворожі позиції, та виконує й інші бойові задачі та рятує хлопцям життя. Долучайтеся, у цій справі важливий кожний посильний внесок!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

1 122 965 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше