Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Волонтери придбали активні навушники для морпіхів

— Бійці, хто тримає позицію на пагорбі?

— Га? Дякую, пане командир, ми вже поснідали.

Жарти жартами, та погіршення слуху — одна із болючих проблем кожного, хто брав участь у бойових діях. Навіть не контузії від близьких вибухів, а й просто стрільба зі зброї — це загрозливе навантаження на органи слуху. Постійне бахкання зброї, тим більше, на гарячих ділянках фронту, де бійці змушені стримувати ворога постійною стріляниною, звісно ж має наслідки — як короткострокові, так і у подальшій перспективі. Слух втрачає гостроту, проходить певний час — і от демобілізований боєць вже має сенсорну туговухість і через силу розбирає окремі слова.

3

Та вихід є — завдяки несподіваній допомозі «People’s Project» від нашого спонсора, який тихо та скромно переказав на проект «Захисники Маріуполя» аж 25 тисяч гривень, ми одразу ж придбали для морпіхів, що тримають оборону під Маріуполем, десять пар активних навушників. Вони влаштовані таким чином, що вільно пропускають звуки певного діапазону гучності — солдат зможе почути, коли до нього звертаються або ж хтось підозріло шарудить у кущах, а от різкі звуки пострілів та вибухів ці навушники моментально «зрізають» та приглушують до комфортного для слуху рівня.

Певні, гранатометники та кулеметники морпіхів матимуть гострий чутливий слух, влучно і швидко стрілятимуть на кожен найменший шерех і ніколи не перепитуватимуть «хто там?» двічі. Аби відчутно полегшити їхнє життя, аби зробити службу морпіхів ефективною та легкою, долучайтеся до проекту і ви — проект «Захисники Маріуполя» має на меті екіпірувати наших захисників за останнім словом армійської техніки. Зміцнимо оборону разом!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше