Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Сім коптерів PC-1

Волонтери збирають ще один потужний октокоптер для Армії

Днями ми, волонтери People’s Project, передали військовим один із октокоптерів, виготовлених у рамках проекту “Сім коптерів РС-1“. Цей апарат, після докорінного апгрейду, ми повернули бійцям, які користуються ним вже давно із неабиякою вдячністю. Хлопці проводять вкрай небезпечні таємні операції по обидва боки лінії фронту, тож легкий розвідувальний безпілотник – саме те, що необхідно їм як повітря.

Керівник People’s Project Максим Рябоконь на польових випробуваннях октокоптера РС-1

Аж ось наші друзі та партнери, фахівці компанії Ukrspecsystems, яка і виготовляє ці БПЛА для потреб української Армії, надіслали нам кілька свіжих фото: хлопці узялися за чергового летуна. На фото – один із завершальних етапів усього процесу. Інженер компанії налаштовує та оглядає вузол гіропідвісу, на якому і монтуються “очі” БПЛА, потужні оптичні прилади для спостереження.

БПЛА РС-1 – октокоптер поліпшеної конструкції, який не лише має чудові технічні показники, а і вповні довів свої переваги у ході практичного використання у найскладніших польових умовах. Адже саме цей апарат – далеко не перший, який ми виготовляємо для потреб спеціальних підрозділів української Армії. Ми не будемо зайве соромитись, і з задоволенням опублікуємо ролик про наші коптери. Не кожного дня маєш справу з таким технічно досконалим і водночас естетично довершеним апаратом.

Новий октокоптер служитиме у одній із найгарячіших точок фронту, у розвідників славетної бригади, назву якої нині згадують чи не найчастіше. Хлопці пильнуватимуть ворожі позиції, артилерію терористів та полюватимуть на російські танки-примари. Виготовлення цих чудових літальних апаратів стало можливим виключно завдяки вашим пожертвам: адже виготовлені всі ці БПЛА коштом ваших благодійних внесків в рамках проекту “Сім коптерів РС-1“. Закликаємо вас не спинятись та долучатися до участі у проекті: спільними зусиллями ми зміцнюємо нашу Армію та неухильно наближаємо Перемогу!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

1 122 965 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше