Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Врятувати Микиту

Врятувати Микиту: збір коштів за проектом завершено

Що ж, друзі, ми це зробили. Днями ми оплатили частину рахунків від клініки у Німеччині, куди саме зараз вирушає на лікування Микита. А отже збір коштів добіг свого кінця і проект “Врятувати Микиту” ми закриваємо. 

Мова про юнака Микиту, який торує свій шлях у доросле життя, долаючи тяжкі наслідки дитячого церебрального паралічу. Цей впертий, наполегливий, а ще чудовий і світлий головою хлопчина, якому щойно виповнилося 19, робить усе можливе, аби особливості стану здоров’я не спиняли його ані на мить і не заважали у нормальному людському житті. Постійні тренування, вправи, реабілітація, наполеглива тяжка праця – до всього, курс лікування у німецькій клініці дає можливість зафіксувати прогрес та рухатися уперед.

Скажемо чесно, ми дуже сподівалися зібрати повну необхідну суму та оплатити усі рахунки. Та обмежений час збору і період свят завадили нам у повній мірі досягнути мети. Проте що ж, навіть те, що вдалося зібрати – чудова поміч родині Микити у нелегкій ситуації. І ми щиро вдячні кожному, хто допоміг!

До речі, мусимо відзначити і певний технічний момент: в якийсь момент ми побачили у звіті надходження у 24 тисячі гривень. Було вже й зраділи, мовляв, хтось із благодійників встиг долучитися у останній день перед завершенням. Аж виявилось, це технічний збій: з якихось причин, банк відмовив у конвертації оплати у євро, кошти повернулися на рахунок проекту, і банківська система врахувала це повернення як окрему пожертву. Що ж, принаймні, це вчергове доводить – наша система звітності працює в автономному незалежному режимі, і виправити якісь покази вручну немає анінайменшої можливості. Хіба от тільки чесно пояснити. Для допитливих скептиків ми наводимо витяг із банківської виписки, що пояснює цю помилкову операцію.

Ми щиро дякуємо кожному, хто долучився до спільної справи та дав Микиті можливість рухатися вперед. Пропонуємо вам долучатися і до наступних наших проектів: “Проект А“, “Операція “Опік” чи ж “Відділення останньої надії” – кожному, хто відчуває потребу доєднатися до світлої справи й змінити життя в країні хоч трішки на краще, ми пропонуємо зручні способи реалізувати свої наміри. Адже добрі справи найлегше робити саме спільними силами. Вдячні вам, як і завжди!

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
06/01/2020Переказ коштів на лікування1 27 000.00Цільовий переказ коштів на оплату медичних рахунків
06/01/2020Скасування помилкового зарахування1 23 994.75Скасування помилкового зарахування коштів, що повернулися при невдалій спробі валютної конвертації
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Врятувати Микиту

Збір коштів на курс лікування для юнака Микити, що долає наслідки ДЦП

27 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше