Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

Завдяки «Каратєлю» харків ’яни розгледіли під ямами дорогу

«Жах, а не яма!» – з таких слів розпочав свою заявку до «Каратєля» пан Михайло з Харкова. Виявилося, що яма там не одна. Ба більше того – за вибоїнами і дороги не видно!

1

Таке жахіття донедавна «прикрашало» вул. Авіаційна у Харкові. Тож команда юристів «Каратєля»  надіслала звернення до Харківської міської ради. І вони виправдали сподівання! За декілька тижнів здивований пан Михайло виклав у соцмережі світлину, на якій видно, як латають ями, на які він скаржився.

2

Цікаво, що це сталося навіть на тиждень раніше, аніж користувач отримав офіційну відповідь, а юристи змогли закрити заявку. Власне, ось і відповідь Харківської міської ради:

3

Коли ж ямковий ремонт було завершено, пан Михайло зазначив: «Відносно непогано зробили, до речі. «Задували» ями нанотехнологіями))»

4

Як бачите, змінювати Україну на краще не так вже й важко – варто почати з маленьких справ. А там, дивись, і все суспільство підтягнеться! Користуйтеся додатком (безкоштовно на iTunes та Google Play) та допомагайте проекту.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше