Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

Завтра курсанти проекту "CrossFit для військових" складатимуть іспити

Друзі, ми дуже схвильовані та раді повідомити вам, що вже завтра наші курсанти будуть складити іспити. Останні місці вони провели цікаво і насичено. Військові отримали чимало корисної інформації, відпрацювали на практиці все що вивчили та отрималу нову спеціальність. Тепер вони зможуть повернутися в свої військові частини вже тренерами.
На початку проекту ми казали, що наші тренери Олена та Валерій, дуже суворі та просто з ними не буде. Так і вишло, учні мали викладатися на повну. Тим приємніше знати, що сьогодні вони впевнені у своїх підопічних і впевнені в тому, що всі складуть іспит.

inside 2

За ці місяці рівень підготовку наших курсантів зріс неймовірно. Ми дуже надхненні такими результатами. І хоча іспити ще попереду, завзятість та нестрій військових не можуть нас не тішити. Ми не полишаємо свої сподівання, що це тільки перший крок до глобальних змін у підході до фізичної підготовки військових.

inside 1

Ми дуже вдячні нашим тренерам, та організаторам цього проекту Олені та Валерію. Без них, та їхньої рішучості нічого не було б. Та, звісно, нашим партнери по реалізації проекту – миколаївському фітнес клуб L-fitness, що надав тренівальну базу. Але всі наші зусилля не мали б ніякого значення без бажання військових вчитися і вашої підтримки.
Зараз, не дивлячись на те, що курс проекту “Кросфіт для військових” майже добіг кінця, нам ще потрібно зібрати невеличку суму щоб покрити всі витрати за проектом. Ми сподіваємося, що він не буде останнім, адже вже маємо бажаючих на наступний набір. Приємно, що важливість нашого проекту оцінили. Зараз нам не обійтися без вашої підтримки, тож будь ласка, долучайтеся.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше