Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Польові бліндажі

Захист для захисників: бліндажі на Світлодарську дугу

Бліндажі! Здавалося б, на п’ятий рік війни в армії не має бути таких запитів до волонтерів – але ось маємо. Коли ми звернулися до військових із пропозицією «напиши запит і забери бліндаж самовивозом», то навіть не здогадувалися про масштаб потреби в них! Так, у нас було кілька готових бліндажів, вже оплачених та зібраних – вони чекали свого часу, раптом виникне термінова потреба. І ось вона виникла. Причому в такому обсязі, що на нові бліндажі вже вишикувалася черга із військових різних підрозділів! 

До нас звернувся Олександр, командир роти вогневої підтримки 25-го батальйону «Київська Русь». Чоловік не міг втримати хвилювання та розпачу: лише нещодавно серед його бійців були поранені. І все через клятущу ділянку фронту, по якій бойовики гатять попри всі домовленості, «режими припинення вогню» та інші угоди, яких терористи ніколи не дотримувалися (і от знову).

Спрацювали оперативно: щойно ми отримали запит на допомогу, військові одразу ж знайшли транспорт, викопали заздалегідь ями під бліндажі, інженери перевірили комплектацію бліндажів – і ось вони вже рушили на передову!

Щоб уникнути ефекту зіпсованого телефону, до кожного бліндажа інженери видають інструкцію, де покроково намальовані усі етапи збирання. Так-так, воно схоже на інструкцію до дитячого конструктора.

 

По суті, сам бліндаж конструктором і є. Інженер Роман Кравз запевняє: зібрати такий під силу кожному. Є і абсолютний рекорд по збиранню бліндажа – 45 хвилин! Чи треба казати, що кожна хвилина метушні у ворога під носом може бути на вагу життя?

Олександр на псевдо «Йожик» розповідає і про інші переваги мобільного бліндажу. Забудьмо про «зраду» із поставками кругляка недостатньої товщини. Навіть коли армійці отримують добротні товсті колоди, їх просто нічим довезти до позиції! Так, у підрозділі «Йожика» вже не один воїн зірвав спину та порвав м’язи. Командир каже, бійцям доводилося понад кілометр тягнути колоди власноруч! Чи це не злочин – вкладати в лікарняні ліжка бойових солдат на такому «мирному» завданні?

З початку війни ми передали майже 80 бліндажів. Легкі, швидкозбірні, мобільні та захищені – ми ще не чули поганих відгуків від військових, які в них жили та ховалися від обстрілів ворожою артилерією. Детально про їхні «плюси, мінуси, підводні камені» ми вже розписали за посиланням.

Автор швидкозбірних бліндажів, інженер Роман Кравз показує, як усі дерев'яні деталі збираються на міцну арматуру. Це дозволяє бліндажу витримувати зсуви грунту під час обстрілів. На відміну від конструкцій з кругляку, які завалюють бійців під землею важкими колодами.

Зараз же варто нагадати, що ми збираємо кошти лише на матеріали. Самі бліндажі інженери збирають на волонтерських засадах, тобто власними силами, коштом свого часу і на власній території.

Ми ж, волонтери People's Project, продовжуємо поставляти на фронт захист для наших захисників. І наразі запитів маємо більше, аніж є готових бліндажів. Тож, друзі, просимо у вас допомоги! Як бачите, потреба у захисті з часом не зникає. Можливо, саме ваша гривня, пожертвувана в рамках проекту «Польові бліндажі», вбереже українського воїна від прильоту ворожої міни.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
29/03/2018Бліндаж для 25 ОМПБ2 50 000.00передали до в/ч А2452
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

2 121 971 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше