Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

Журналісти та волонтери тестують додаток «Каратєль»

Пройшло трохи більше місяця, а проект «Каратєль» вже показав перші результати. Ми згадуємо невеличку недовіру, з якою сприймали появу нового додатку – буцімто, ніхто й ніщо не змусить відповідальні органи реагувати на звернення громадян. Та юристи команди «Каратєль» були готові до різних ситуацій та налаштовані рішуче.

За час існування проекту опрацьовано більше 500 заявок, деякі із них в роботі, а деякі – вже можуть похизуватися позитивним результатом. Наприклад, завдяки вашій небайдужості комунальники полагодили огорожу на столичній набережній, а киянин змусив розпочати ремонт побитої ямами, наче «танкової» дороги.

5

Ми всі, кожен з волонтерів People’s Project, також скористалися додатком, аби хоч трішечки покращити Україну довкола себе. От і керівник Всеукраїнського центру волонтерів, Максим Рябоконь, показав журналістам – як можна просто, буквально в кілька кліків, покарати порушників.

4

3

Порушення благоустрою довго шукати не довелось – за кілька днів до цього один з наших волонтерів припаркувався біля офісного центру, і мало не збанкрутував, розрахувавшись за парковку! Виявляється, усі офісні працівники змушені платити по 20 гривень на годину, доки їхні автівки чекають на господарів. Проста арифметика: бізнес-центр має близько 160 гривень на день з однієї людини! Але ж до чого тут благоустрій міста, спитаєте ви? А от до чого!

1

Ці напівсфери захаращують увесь тротуар, вздовж якого раніше можна було ставити автівки. Дуже зручно та вигідно – для власника платної парковки! Одразу зауважимо: цей тротуар пішоходами не використовується, оскільки за парканом – промисловий об’єкт, а сама стежина веде «в нікуди». Власне, навіть якби тротуар використовувався пішоходами – бетонні напівсфери аж ніяк не додавали їм зручності при пересуванні.

2

Хвилина часу – ввести адресу, сфотографувати порушення, заповнити коротеньку анкету, відправити скаргу. Все! Це все, що потрібно, аби запрацювала потужна каральна машина! Що ж, ми купили попкорн і чекаємо на реакцію відповідальних органів 🙂 А Максим Рябоконь особисто слідкуватиме за виконанням його заявки.

А тим часом, ваші пожертви на проект «Каратєль» допомагають команді профі перетворювати ваші скарги на справжню кару народну!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше