Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Реабілітація та відновлення руху поранених

Зібрані кошти на апарат для реабілітації руху поранених!

Ми в котрий раз впевнились, що завдяки небайдужим людям, Україна сильно ризикує вирватись з болота країн третього світу. Насамперед, це визначається критеріями підходу до лікування, як державного, так і приватного. Медицина – це точна найслабкіша ланка. Сучасного обладнання, котрим вже декілька десятків років користується весь цивілізований світ, майже нема навіть в приватних лікарнях, про державні можна й не згадувати. Чомусь, в нашій країні вважається, що реабілітація людини після оперативного лікування – це справа хворого і його родини, аж ніяк не держави. Висновки маємо невтішні – на всю країну нема жодного ефективного апарату для реабілітації руху руки людини. Як результат – на відновлення діяльності суглоба витрачається майже рік маніпулятивного лікування. Це стосується поранених бійців АТО, їх реабілітація відрізняється від післяінсультного стану, вогнепальні поранення вносять певні корективі. В порівнянні – за допомогою сучасного апарату-тренажеру, результат можна побачити вже за 3-4 місяці.

Вперше в Україні з’явиться сучасний апарат для реабілітації руху Armeo Spring! Щасливими власниками апарату стане наша підшефна клініка Nodus. Вже майже півтори роки лікарі клініки здійснюють благодійний проект лікування воїнів АТО. Тепер, з апаратом Armeo, бійцям буде поновлена діяльність верхніх кінцівок швидко і цілком безкоштовно.

Ми вже неодноразово писали й знімали відео про цей реабілітаційний центр, якому ми допомагаємо з придбанням обладнання. А сьогодні в нас велика радість – вчасно зібрані гроші по проекту Реабілітація руху поранених бійців! Ми дуже переживали, що не вдасться виконати умови договору про знижку – викупити апарат до кінця грудня, але все вдалось!

Левову частку суми пожертвував меценат Ігор:

“Я відвідував бійців в клініці Nodus, бачив як лікарі підняли буквально “на ноги” декілька десятків бійців, за власний кошт. А от проблема з відновленням руху рук вирішується дуже важко. Нема спеціального обладнання. До речі, це найсучасніша нейрохірургічна клініка, якщо чогось нема в них – значить нема ні в кого.

Люди потребують негайної допомоги, і крім небайдужих розраховувати їм нема на кого. Держава  цим не займається.

Сьогодні, як і обіцяв, я продав квартиру, отримав 1 млн. грн і одразу перерахував гроші на рахунок постачальника апарату. Я інвестую в майбутнє своєї країни. Я хочу пишатись нашими досягненнями і хочу побачити свою батьківщину на одному рівні з успішними й сильними державами. Не знаю, чи має таким чином поступити кожна небідна людина, це справа совісті. Власний вибір я зробив.”

Money bill

Дякуємо ще одному спонсору за цим проектом – 38 878 тис. грн ми отримали за репости в фейсбуці. Інші кошти перерахували ВИ – зі своїх заробітних плат і власних заощаджень. Рахунок повністю сплачений, апарат має приїхати вже за півтори тижні в клініку!

*Про цю подію ми попередимо заздалегідь – наприкінці грудня. Запрошуємо представників ЗМІ, котрі вже висвітлювали проект по збору коштів на цю подію і всіх бажаючих. Завдяки вам, про негайні потреби для поранених бійців дізналась більша аудиторія!

 

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
15/12/2015Реабілітаційний комплекс ArmeoSpring1 1 845 000.00передали центру "Нодус"
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Реабілітація та відновлення руху поранених

Збір коштів на апарат Armeo Spring, необхідний центру реабілітації Nodus для відновлювання функцій рук та кистей поранених бійців АТО.

1 845 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше