fbpx
ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

Врятувати Вадима


348 осіб

вже зробили внесок

607 374 грн

з 594 000 грн необхідних

102% зібрано

оновлено 07.11.2019 о 12:30
Підтримати інші проекти
Поділитися у Facebook

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Ідентифікаційний код юридичної особи 36143302

Для чого це потрібно


Друзі, People’s Project відступає від усталеного порядку дій: ми відкриваємо проект адресної допомоги конкретній людині. Мова про молодого бійця на ім’я Вадим Ушаков. Він страждає від тяжких наслідків страшного поранення та вже третій рік проходить складний курс ввідновлення у фаховій медичній клініці нейрореабілітації "Нодус".Свого часу цей хлопчина – а йому усього 28 – боронив Україну кулеметником у лавах 90-го батальйону 81 ОАЕМБр. У квітні 2016 спалахнув лютий бій на короткій дистанції у Промці, що під Авдіївкою. Ворог штурмував наші позиції, раз по раз накриваючи бійців потужними обстрілами. Вадим постраждав від ворожої гранати: не секрет же, що кулеметник – перша ціль для ворога, тому і прилетіло майже одразу, щойно означив себе. ВОГ терористів влучив під руку, вибух тяжко скалічив тулуб, голову та обличчя хлопчини.


Вже у шпиталі, куди терміново доправили хлопця, стало ясно: поранення набагато тяжче, ніж видавалося. Явні рани з часом залікували, та від наслідків ураження мозку хлопчина оговтується і посьогодні. Тетрапарез, афазія та постійний сильний біль – головні з проявів травми, з якими зараз живе Вадим. Він не говорить, хоча і у свідомості. Дуже складно рухається – мова не про повний параліч, проте руки та ноги Вадима надзвичайно ослаблені. Всі ці прояви треба долати постійними вправами, це можуть здолати, принаймні полегшити, комплекси реабілітаційних методик. Організм Вадима вдячно реагує на зусилля лікарів: у відновленні хлопчини і справді вдається раз по раз досягати певного успіху.


Та все перекреслює ще одна важлива й незборна поки проблема: спастичні явища, тривалі судоми м’язів, що скорчують тіло, не дають хоч якось рухатись та спричиняють постійний сильний біль. Ця спастика зводить нанівець усі зусилля лікарів та Вадима і не дає провадити подальшу реабілітацію.На що саме збираємо кошти


Організм Вадима вже не реагує ні на таблетки, ні на ін’єкції знеболювальних та міорелаксантів. Ми мусимо зібрати кошти та оплатити купівлю спеціальної інфузійної системи Medtronic Synchromed II. Встановлять її теж безкоштовно, от тільки сама система вартує значних грошей. Це така собі автоматична помпа, яку хірурги імплантують у тіло, і яка буде періодично впорскувати у відповідні точки спеціальні препарати-міорелаксанти, що розслабляють м’язи. Насьогодні тільки ця система дасть великий шанс пом’якшити нарешті судомні прояви та позбавити Вадима від постійного болю.


Більше того, тільки після того, як спастичні прояви знімуть, можна буде знову братися до основного курсу реабілітації: відновлювальних вправ, занять із логопедами, усіх вправ та метод, які можуть повернути Вадима до більш-менш нормального життя та трохи глибшого рівня свідомості. І це – життєво необхідно, бо ж стан будь-якого лежачого пацієнта, ще й у постійному спазмі, неухильно й рішуче погіршується.Важливу, ні – вирішальну роль у відновленні Вадима грає його прекрасна дружина. Фото хлопчини без неї знайти практично неможливо. Ми справді розуміємо, чого це вартує. Ми справді розуміємо силу такого почуття. І ми щиро вклоняємося їй до землі. 


Саме таку схему лікарі не раз обговорювали між собою, консультувалися з медичними фахівцями інших профільних відомств та наукових інститутів. Саме такий тривалий, сповнений неймовірних зусиль та страждань, шлях може хоч якось допомогти хлопчині. Та на заваді усьому – біль та спазми, які ми й хочемо здолати, купивши цю інфузійну систему.


Друзі, чи треба пояснювати, що кожна гривня пожертв – це шанс для цього симпатичного юнака? Не зберемо – полишимо наодинці зі страшним лихом. Прикутим до ліжка, довіку під стороннім наглядом. Тож тут кожен посильний внесок йде на порятунок хлопчини.


Рух кожної гривні можна відслідкувати в режимі онлайн, посилання на звіт ви знайдете вище, під основним фото. Як і раніше, People’s Project не бере жодної гривні комісій чи відсотків: зібрані кошти до копійки йдуть виключно на потреби Вадима.


Друзі, допоможіть. Будь ласка.
Тут же й справді мова про порятунок.Medtronic Synchromed II
Medtronic Synchromed II
сплачено 0%
0/1 шт.
594 000 грн
Інфузійна система

Загалом   594 000.00 грн


Обговорення проекту

Новини проекту


ПриватБанк для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26009053222573
Призначення платежу: Благодійний внесок. “Врятувати Вадима”.

SWIFT-переказ у USD

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for “Save Vadym” project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for “Save Vadym” project.

SWIFT-переказ у EUR

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for “Save Vadym” project.

Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...