Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Допомогти проекту

Євген, 38 років. Гроші на лікування зібрали

Хід лікування | 

Євген, 38 років. Гроші на лікування зібрали

Євген, 38 років. Гроші на лікування зібрали


Як лікують Євгена

Поранений

Євгену 38 років, ветеран воював у складі 92 ОМБр. Поранення отримав поблизу міста Щастя.

Травма

Ліва нога: наслідки вибухового поранення. Неправильне зрощення перелому п’яткової кістки, артроз таранно-п’яткового суглобу з вираженим больовим синдромом.
Evgen Zh-in 6
Якщо не “Біотех”: навіть після того, як складні переломи кісток стопи зрослися, Євгена продовжує турбувати постійний сильний біль. Чоловік ледь-ледь накульгує із паличкою. Якщо не лікувати зараз, ускладнення будуть ще тяжчі – ходити чоловік не зможе зовсім. На превеликий жаль, відновити суглоб не можна вже жодним із способів. Єдине, що зараз треба зробити – жорстко зафіксувати те, що лишилося, аби кістки не руйнувалися далі. Фактично через біль та руйнування кістки, сполучені у суглоб, вже й так не рухаються нормально, тому артродез гірше не зробить. Навпаки, якщо не буде болю та подальшого руйнування суглобу, функції стопи можуть відновитися у максимальному обсязі за рахунок перерозподілу навантаження між іншими суглобами в стопі – організм мудрий, інколи йому достатньо лише трішки допомогти.
Необхідне лікування: артродез таранно-п’яткового суглобу з застосуванням апарату зовнішньої фіксації.
Evgen Zh-in 5


Детальніше про пораненого

Євген – боєць 92 ОМБр. Поранення отримав два роки тому на Луганщині, неподалік від міста Щастя. Поцілило під час ворожого обстрілу – осколок артилерійської міни тяжко скалічив стопу. Шість місяців ногу лікували у різних шпиталях. Після того, як потрощені кістки відновились, чоловіка виписали додому.

Минуло півтора роки, та сильний біль не полишав Євгена ні на мить. Чоловік ледь ходить із паличкою, щодалі, то сумніші перспективи. Єдине, що пропонують лікарі – медикаментозні «блокади». Євгенові ж потрібне дещо більше. Боєць звернувся до соціального проекту «Біотех-реабілітація поранених», де йому діагностували артроз таранно-п’яткового суглобу – скалічені кістки продовжують руйнувати та стирати самі себе. Оце і є причина постійного тяжкого болю Євгена. І лікарі проекту знають, як йому допомогти.
Evgen Zh-in 3
У випадку Євгена  доцільно зробити одне – артродез гомілково-ступневого суглобу, цебто жорстко прифіксувати певні кістки стопи між собою. Травмовані кістки трохи перепочинуть, перестануть тертися пошкодженими поверхнями і травмуватися далі. З часом це поверне нозі опороздатність, а при подальшій фізичній розробці згинальні рухи у стопі поступово відновляться за рахунок інших суглобів. Зібрати кошти на лікування Євгена допомогли волонтери та небайдужі мешканці міста Суми.

Evgen Zh-in 4

Євген народився та виріс у Сумах, де живе з дружиною і посьогодні. До війни чоловік працював зварювальником. Був мобілізований влітку 2014 року, за рік війни, аж до моменту поранення, пройшов найгарячіші точки зони АТО – Іловайський котел, Станицю Луганську, Трьохізбенку, Щастя. Лікування у рамках проекту – остання надія цього хорошого та симпатичного чоловіка відновити ногу після поранення, повернутися до повноцінного життя і, зрештою, забути про біль, який мордує його щохвилини.
Evgen Zh-in 1


Витрати на лікування

Деталізація витрат на діагностику та лікування:

1. Обстеження – 6 013 грн
2. Анестезія (зі знижкою 5%) – 3 995 грн
3. Витрати на матеріальне забезпечення: 6 837 грн
4. Вартість реконструктивно-відновлювального лікування (зі знижкою 40%) – 39 762 грн

Вартість лікування зі знижкою медичного центру 31%: 56 607 грн

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас