Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Допомогти проекту

Юрій, 28 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Як лікують Юрія:

27.02.2018:

Юрій, 28 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Юрій, 28 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Як лікують Юрія:

16.06.2015: Плечова кістка Юрія відновлена
1
28.04.2015: Юрій на шляху до одужання
top-news-Yuriy
19.02.2015: Щойно з медцентру
3
12.02.2015: Основний етап лікування Юрія
2
21.10.2014: Надія на нові кістки є. Сюжет програми “Вікна” на СТБ
3
13.10.2014: Відновлення Юрія у надійних руках
3
26.09.2014: Ми відвідали Дмитра і Юрія у госпіталі
3


Поранений: Юрій, 28 років, український розвідник, поранений під Червоним Лиманом.
Травма: вогнепальне поранення плеча, дефект плечової кістки до 12 см, пошкодження хребта.
Необхідне лікування: реконструктивно-відновне оперативне лікування – відновлення цілісності та плечової кістки після бойового поранення.

9

Детальніше про пораненого:
Юрій отримав травму під час виконання бойового завдання: з метою розвідування місць розташування блокпостів бойовиків, Юрій був висаджений з вертольота у ліс. Невдовзі воїн потрапив у засідку – почалася перестрілка, унаслідок якої він отримав численні поранення та втратив багато крові. Бойові побратими винесли Юрія у важкому стані з лісу та направили вертольотом до Харкова, а згодом його перевели у Київський військовий шпиталь – лише тут воїн опритомнів.

Через роздроблення хребта Юрій вже три місяці лікується в Києві і не може ходити. Крім того в результаті постраждала його печінка. Ще одна важка травма – сильне ушкодження плечової кістки, яке може призвести до втрати функцій руки та ускладнень.

5

Ця травма потребує лікування з використанням клітинних технологій – такий метод допоможе швидко відновити кістку та зберегти руку.

Юрій – кадровий військовий, який присвятив захисту Вітчизни майже 10 років. Останнім часом він служив у одній з військових частин Кіровограду за контрактом, звідти й був направлений в зону АТО. Вдома Юрія чекає сім’я – двоє дітей, дружина та батько.

Yuriy-Injury


Перелік послуг та їх вартість

У переліку вказана спеціальна ціна для паціента:

Діагностика та обстеження — 3 500 грн.
Забір матеріалу, виготовлення клітинного матеріалу і підготовка носія — 100 200 грн.
Лікування дефекту плечової кістки — 36 421 грн.
Медикаментозне та післяопераційне забезпечення — 11 800 грн.
Відновлювальне лікування забою спинного мозку з використанням біотехнологій — 12 500 грн.

Оновлення бюджету
Основна операція Юрія була виконана 06.02.2015 року. Вже через три місяці лікарі констатували повне зрощення плеча, а через 6 місяців Юрій вже почав виконувати рукою фізичні вправи. Утім, поранення руки – не найважча травма героя. Також був пошкоджений і його хребет, через що Юрій досі не може самостійно ходити. Зараз до його одної ноги вже повернулася чутливість, проте інша – не функціонує. Бійцю необхідно виконати паравертебральне введення клітинного матеріалу, що допоможе зменшити наслідки травми, відновити нерв, а разом з тим – рухову функцію ноги.
Лікування планується виконати у три етапи: протягом першого бійцю введуть донорські клітини у кількості 20 млн. та проведуть забір жирових клітин, а протягом другого – введуть вже власні клітини, підготовлені у біолабораторії. Витрати на перший етап становлять 12 500 гривень.
Витрати на другий та третій етапи, що заплановані на липень-серпень 2016 року будуть складати 130 100 гривень та 38 900 гривень відповідно.

Протягом 2014-2016 років Юрій пройшов лікування дефекту плечової кістки та важких наслідків спінальної травми, що супроводжувалися порушенням функцій ніг. Зараз функції ніг набагато покращилися, а плечова кістка відновлена. Боєць перейшов з милиць на паличку. Для подальшого відновлення функцій ніг лікарем-неврологом рекомендоване додаткове введення (паравертебральне та периневральне) стовбурових клітин-похідних нервового гребеня. Вартість цього етапу складе 59 247 грн. Також останнім часом пластина, що протягом лікування фіксувала плечову кістку бійця, почала рухатись. У зв’язку з цим бійцю необхідно виконати операцію з видалення пластини, вартість якої становитиме 28 601 грн.

Спеціальна ціна на лікування руки (комплекс обстежень, операція, операційне та післяопераційне забезпечення, медикаментозне забезпечення, реабілітація) від медичного центру: 421 269 грн.

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас