Submit project

Fo consider the project complete the form. Private and contact information will hidden.
Your name
Your Email
Project title
Project amount
Project description
Please, be as precise as possible in your descriptions. This will help to avoid misunderstandings and unnecessary clarifications.
Thank you!
We need to fund this campaign ASAP! Get your friends involved
Use this banner on social media
Together, we can achieve great things!

“Karatyel” (The Chastener)

Rating of the effectiveness of the authorities by “Karatyel”

Минув ще один місяць активної роботи команди проекту «Каратєль», а отже, час підсумувати, хто з органів влади та приватних структур працює, а хто  б’є байдики та лише годує «відписками». Рейтинг за червень 2017 року сформовано зі списку організацій за оцінками користувачів, які створили в системі заявку і вже отримали реакцію на зафіксоване порушення. Далі — слово команді  «Каратєля».


Цього разу під оцінювання потрапили 75 структур, що більше ніж удвічі перевищує кількість організацій, згаданих у першому рейтингу. В цьому місяці «бали» здобували: держслужби; підрозділи поліції; міські, обласні та районні адміністрації; департаменти, управління та інспекції міських рад; комунальні підприємства районів та міст, мережа супермаркетів тощо.

1

Позитивно відповіли, тобто прибрали порушення, 24 державні структури. Серед них:

– Запорізька та Київська облдержадміністрації;
– міські ради Рівного, Житомира, Тернополя, Ізюму, Канева, Кропивницького, Первомайська, Ковеля, Сєвєродонецьку, Новомосковська, Івано-Франківська;
– районні адміністрації у Києві, Харкові, Запоріжжі, Львові, Гайсині, Кам’янську;
– департаменти міськрад у Дніпрі, Кривому Розі, Чернігові;
– патрульна поліція в Черкасах, Харкові, Львові, Ужгороді, Мукачеві, Одесі та Нацполіція в Нетішині;
– Служба автомобільних доріг у Сумській області;
– комунальні підприємства Києва та Житомира.

Далекими від рішення з позначкою «зроблено» були 20 державних структур:

– Черкаська облдержадміністрація;
– міськради Луцьку, Коломиї, Умані, Білої Церкви;
– райадміністрація Миколаєва;
– управління міських рад в Івано-Франківську, Харкові, Одесі, Полтаві;
– патрульна поліція у Києві, Вінниці, Полтаві, Дніпрі та Нацполіція в Миколаївській області.

2

Примітно, що діаметрально протилежні відповіді надходять з одного державного органу — поліції. Наприклад, достатньо фактів для винесення постанови про адміністративне правопорушення Управлінням патрульної поліції в Харкові (з 8 випадків — 63% на нашу користь), яким керує Лісничук Вадим Ярославович, і Львові (з 21 випадку — 52% на нашу користь), очільником якого є Пузиревський Антон Михайлович. Проте інформації, викладеної в наших зверненнях, замало для штрафів УПП у Києві, начальником якого є Зозуля Юрій Георгійович, — зі 124 заявок не надано жодної позитивної реакції, а також для підрозділів у Вінниці, під керівництвом Усеінова Редвана Серверовича, й в Полтаві, шефом якого є Мельничук Віталій Валентинович.

3

По-різному реагують й столичні районні державні адміністрації. Ми виділили РДА Києва окремо, бо мешканці столиці залишаються одними з найактивніших користувачів додатку «Каратєль». Другий рейтинг поспіль в лідерах перебуває Оболонська райдержадміністрація, яка працює під керівництвом Цибульщака Олександра Леонідовича. І цього разу Оболонський район все-таки отримав позначку 100% (у минулому рейтингу результативність була на рівні 88%), дієво відпрацювавши на всі чотири заявки. Значно покращила свої позиції Подільська райдержадміністрація, де головує Мондриївський Валентин Миколайович: з попередніх 67% до нинішніх 90%. В плюс пішла й Солом’янська РДА, яку очолює Шкуро Максим Юрійович: з 75% до 83%.

Вперше до рейтингу «Каратєля» потрапила Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація, якою опікується Гаряга Олег Олександрович. Результативність поки на середньому рівні — 50%.

Є в нас і «халтурщики». Так, удвічі зменшила показник продуктивності Печерська райдержадміністрація, яка працює під начальством Мартинчука Сергія Олександровича. Якщо раніше в Печерському районі хоча б половина наших звернень була з позитивною відповіддю, то тепер лише чверть.

Додатково пропонуємо вашій увазі витяг з рейтингу для більш наглядного порівняння ефективності роботи міських рад з усієї України.

4


Нагадуємо, що додаток «Каратєль» ви можете встановити абсолютно безкоштовно на iTunes чи на Google Play. І хоч сам додаток безкоштовний, не забувайте, що над проектом працює ціла команда  тож тисніть зелену кнопку, аби допомогти вирішити ще більше нагальних проблем!

Donate to other projects
Project Completed

“Karatyel” (The Chastener)

Development and maintenance of mobile applications for legal assistance to citizens who are faced with violations of their rights.

374 000 UAH (13 533 USD) needed
100% raised
Read more