Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Допомогти проекту

Олександр Р., 28 років. Додатковий етап лікування через травму бійця

Як лікують Олександра:

15.07.2019: Рятуємо

Олександр Р., 28 років. Додатковий етап лікування через травму бійця

Олександр Р., 28 років. Додатковий етап лікування через травму бійця

Як лікують Олександра:

Поранений:

Олександр Р., 28 років, боєць ДБ «Торнадо», поранений біля с.Щастя.

Травма:

Наслідки вогнепального поранення гомілки:
• дефект великогомілкової кістки до 80 см³
• шпицевий остеомієліт.
x-ray
Олександр лікується традиційними методами вже понад рік, але такий значний дефект кістки не відновлюється самостійно, нога Олександра залишається неопороздатною. Крім того, через тривале ношення апарату почався шпицевий остеомієліт, що загрожує небезпечними ускладненнями і як наслідок – ампутацією.
inside1

Детальніше про пораненого:

Олександр – доброволець з батальйону «Торнадо». Отримав кульове поранення гомілки неподалік с. Щастя 30 січня 2015 року. Під час патрулювання території Олександр разом з побратимами потрапив у засідку ворога – на цвинтарі, що був неподалік дороги ховався снайпер, який обстріляв автомобіль бійців.
inside2
Одразу Олександра направили у Северодонецьк, а потім – у Дніпропетровськ. Боєць переніс шість операцій проте кістка і досі незрощена через дефект кісткової тканини до 80 см³.
inside4

Олександр – мешканець Дніпропетровська, де зараз його чекають дружина та 3,5 річний син. Раніше Олександр мав власний бізнес – ресторан, клуб та базу відпочинку. З початку активних бойових дій на Сході він почав займатися волонтерством – купував та возив для різних українських підрозділів військовий одяг, тепловізори, безпілотники. Боєць розповідає, що на самому початку 2015 року, як і багато інших дніпропетровських волонтерських організацій, він зазнав необґрунтованих переслідувань та звинувачень з боку правоохоронних органів, а бізнес, за його словами, «віджав» хтось наближений до місцевої прокуратури. Після втрати бізнесу Олександр прийняв рішення піти добровольцем на фронт.
inside5
Зараз він пише книгу про свою діяльність, збирає докази та ініціює процес повернення бізнесу – правовим шляхом. Але йому заважає також стан здоров’я – вже понад рік він не полишає лікарень, та майже втратив надію одужати.
inside3

Необхідне лікування:

Реконструктивно-відновлювальне лікування великогомілкової кістки, що допоможе повернути нозі опороздатність та повноцінні функції.

Деталізація витрат на діагностику та лікування:

1. Обстеження та консультації спеціалістів протягом лікування (дослідження клітин, крові, сечі, контрольні рентгенівські знімки, ЕКГ та ін.) – 10 140 грн
2. Забір фрагменту малогомілкової кістки та червоного кісткового мозку (зі знижкою 40%) – 16 350 грн
3. Ендотеліальні клітини, 20 млн (зі знижкою 30%) – 28 000 грн.
4. Періостальні клітини, 20 млн (зі знижкою 30%) – 28 000 грн.
5. МСК з кісткового мозку, 120 млн (зі знижкою 30%) – 76 800 грн.
6. Загальна вартість реконструктивно-відновлювального лікування (зі знижкою 40%) – 225 054 грн.

Оновлення бюджету:
У 2016 році Олександр завершив курс лікування дефекту великогомілкової кістки. Після зрощення кістки, восени 2017 року лікарі зняли фіксуючу пластину. Олександра відпустили додому відновлюватися із чіткими рекомендаціями щодо подальшої розробки ноги – протягом місяцю пересуватися спираючись на милиці, а потім поступово збільшувати навантаження на відновлену ногу. Але, окрилений гарним результатом, та відсутністю болю під час руху, Олександр дещо перестарався із навантаженням на ногу, після відмови від милиць. Так чином, у місці відновленої кістки поступово сталося зміщення – просідання кістки. Для усунення проблеми бійцю необхідно провести остеосинтез за допомогою апарау зовнішньої фіксацій – вивести кістку у вірне положення, а після укріплення кістки демонтувати апарат. Вартість цього етапу становитиме 72 712 грн.
Після повного одужання та повернення Олександра до активного життя здорової людини, у нозі прокинувся осередок сплячої інфекції, яка нищить нову кістку та спричиняє значні біль і дискомфорт. Для вирішення цієї проблеми необхідно провести додаткові операції вартість яких складає 78 469 грн.

Вартість лікування зі знижкою медичного центру 27%: 535 525 грн

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас