ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

Перинатальний центр


113 осіб

вже зробили внесок

180 356 грн

з 138 635 грн необхідних

130% зібрано

оновлено 28.11.2015 о 17:00
Підтримати інші проекти
Поділитися у Facebook

Спільний проект

Для чого це потрібно


У недоношених дітей відсутня нормальна терморегуляція, повноцінний електролітний обмін, шкірне дихання, що часто призводить до різних незворотніх ускладнень та смерті. В інкубаторах дуже маленьких недоношених дітей кладуть у спеціальні «гнізда» – м’які півсфери, в яких малюк почуває себе комфортно і приймає позу, близьку до внутрішньоутробної. Він повинен бути захищений від яскравого світла і гучних звуків. Від технологій, що реалізуються в інкубаторах, практично повністю залежить життя дітей.

perenatalnyi3

В Україні проблема виходжування передчасно народжених дітей залишається вкрай гострою, рівень смертності таких дітей дуже високий. Ця проблема в даний час вирішується шляхом розробки все більш досконалих конструкцій інкубаторів або кювезів. Інкубатор SATIS Plus повністю відповідає вимогам неонатальних відділень інтенсивної терапії. SATIS Plus поєднує ергономічність та ідеальний контроль температури та вологості для новонародженого. Система активного зволоження з сервоконтролем використовує ультразвуковий небулайзер для підтримання незмінного рівня високої вологості інкубатора незалежно від температури, зі швидким підвищенням вологості та швидкій реакції при зміні умов. Удосконалена система управління тривогами: в залежності від рівня екстреності має три рівня візуальних та звукових тривог для комфорту новонародженого та бригади лікарів. В момент пуску та кожні п‘ять хвилин після включення, мікропроцесор тестує робочий стан кожної життєво необхідній функції. Чіткий дизайн забезпечує просте та зрозуміле сприйняття символів. Прості операції виключають неправильне керування.

Íàó÷íî-ïðàêòè÷åñêèé ìåäèöèíñêèé öåíòð äåòñêîé êàðäèîëîãèè è êàðäèîõèðóðãèè

На що збираються кошти


Недоношені діти, особливо якщо вони народжуються з вагою менше 1500 г, не здатні отримати і засвоїти достатню кількість харчових речовин. Для швидкого зростання малюка необхідний великий обсяг харчування, а розміри шлунку ще дуже малі, знижена активність травних ферментів. Інкубатор SATIS Plus повністю відповідає вимогам неонатальних відділень інтенсивної терапії. Спеціальні режими автоматичної терморегуляції та створення особливого мікроклімату таких апаратів дозволяють забезпечувати повноцінну життєдіяльність організму недоношеної дитини.


У зв’язку з тим, що деякі необхідні за проектом позиції сплатили спонсори, нашими волонтерами було придбано обладнання та передано Дніпропетровському спеціалізованому клінічному медичному центру матері та дитини ім. проф. М.Ф.Руднєва.

Сюжет про роботу перинатального цетру

Електрохірургічний апарат для монополярного різання та коагуляції
Електрохірургічний апарат для монополярного різання та коагуляції
сплачено 100%
1/1 шт.
138 635 грн

Загалом   138 635.00 грн


Обговорення проекту

Новини проекту


ПриватБанк для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ” ПАО КБ ПриватБанк ОКПО: 36143302 МФО: 326610 Рахунок: 26003053214316 Призначення платежу: Благодійний внесок. “Перинатальний центр”

SWIFT-переказ у USD

BENEFICIARY: Mykolaiv regional charitable foundation “BLAGOCHESTYA REGIONAL FUND” Account: UA803266100000026009053209659 Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine Swift code: PBANUA2X Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank, New York Swift code: CHASUS33 Correspondent account: 001-1-000080 Description: Donation for “Рerinatal center” project

SWIFT-переказ у EUR

BENEFICIARY: Mykolaiv regional charitable foundation “BLAGOCHESTYA REGIONAL FUND” Account: UA413266100000026009053206287 Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine Swift code: PBANUA2X Intermediary bank: Commerzbank AG,Germany Swift code: COBADEFF Correspondent account: 400 8867 00401 Description: Donation for “Рerinatal center” project

Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...