Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.

Дякуємо, що робиш гарну справу,
Україна пишається тобою!

Ваш внесок має з’явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком

Зрозуміло

Захисники Маріуполя

Морпіхи дають жару! Погляньте, на що пішли народні пожертви

Язик не повертається назвати їх хлопчаками. Хай зовсім ще юні, та вже чоловіки – тренуються, підлаштовуються у єдиний підрозділ, готуються захищати свою Батьківщину та безжально нищити ворогів. У Морпіхів Вадима Сухаревського гості – учні «Черкаського клубу юних моряків».

10

Після тривалої обкатки на полігонах, активного бойового злагодження, напруженої варти на найгарячішому напрямку фронту, 500 батальйон Морпіхів збився у монолітний сталевий організм. Настільки потужний, що нині є чому навчити й інших. От саме зараз Морпіхи проводять бойовий вишкіл для юних майбутніх захисників.

2
Ми ані на хвильку не сумніваємося у боєздатності хлопців Вадима і тому, що їм є чого навчити інших. Ще приємніше бачити результати нашої спільної з вами роботи. Он там – снайперське знаряддя, куплене коштом проекту «Я снайпер».

4

Он там – один з трьох потужних Фордів, який ми особисто доправили на передову, а з часом – забрали назад, проапгрейдили та переробили на рухому платформу під зенітну гармату коштом благодійного проекту «Оперативне реагування».

9

Багато й такого, що не видно на перший погляд: шифрований зв’язок, амуніція та різне стрілецьке спорядження, придбані коштом благодійного проекту «Захисники Маріуполя». Бачте – вже й аеророзвідників тренують, а все завдяки тому, що й самі мають розвідувальний коптер та власного пілота, яких підготували в рамках проекту «Сім коптерів PC-1». І все це стало можливим виключно завдяки вам: адже всі благодійні проекти People’s Project існують коштом ваших пожертв.

8

Ми щиро вдячні вам за допомогу: зокрема саме завдяки нашій спільній з вами роботі стратегічно важливе місто Маріуполь не перетворилося на смердючі руїни, заселені терористичною наволоччю, а лишається перлиною українського узбережжя. Завдяки нашій із вами спільній роботі мирні мешканці прифронтових сіл хоч і ховаються поки від ворожих обстрілів, та все ж живуть на власній землі, у власних домівках. Завдяки нашій із вами спільній роботі Морпіхи більш, ніж півроку так насипали терористам перцю під хвіст, що ті лиш скавчали у радіоефірі та чимдуж лізли угноювати собою неродючі землі Примор’я.

Війна ще не скінчилася: саме тому ми просимо вас не спинятися та допомагати Армії і надалі. Ви можете підтримати будь-який з благодійних проектів, наведених вище; ми ж скажемо, що найактуальнішою зараз буде участь саме в «Коптерах» та «Оперативному реагуванні». Хоча держава вже і забезпечує Армію на належному рівні, втім, деякі військові прилади та спорядження все ще можуть передати лише волонтери. Тож мусимо працювати і далі – наближаємо нашу Перемогу разом!

За фото щира подяка пані Аліні Горгуль

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше

Преса про нас

Партнери