Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Морпіхи дають жару! Погляньте, на що пішли народні пожертви

Язик не повертається назвати їх хлопчаками. Хай зовсім ще юні, та вже чоловіки – тренуються, підлаштовуються у єдиний підрозділ, готуються захищати свою Батьківщину та безжально нищити ворогів. У Морпіхів Вадима Сухаревського гості – учні «Черкаського клубу юних моряків».

10

Після тривалої обкатки на полігонах, активного бойового злагодження, напруженої варти на найгарячішому напрямку фронту, 500 батальйон Морпіхів збився у монолітний сталевий організм. Настільки потужний, що нині є чому навчити й інших. От саме зараз Морпіхи проводять бойовий вишкіл для юних майбутніх захисників.

2
Ми ані на хвильку не сумніваємося у боєздатності хлопців Вадима і тому, що їм є чого навчити інших. Ще приємніше бачити результати нашої спільної з вами роботи. Он там – снайперське знаряддя, куплене коштом проекту «Я снайпер».

4

Он там – один з трьох потужних Фордів, який ми особисто доправили на передову, а з часом – забрали назад, проапгрейдили та переробили на рухому платформу під зенітну гармату коштом благодійного проекту «Оперативне реагування».

9

Багато й такого, що не видно на перший погляд: шифрований зв’язок, амуніція та різне стрілецьке спорядження, придбані коштом благодійного проекту «Захисники Маріуполя». Бачте – вже й аеророзвідників тренують, а все завдяки тому, що й самі мають розвідувальний коптер та власного пілота, яких підготували в рамках проекту «Сім коптерів PC-1». І все це стало можливим виключно завдяки вам: адже всі благодійні проекти People’s Project існують коштом ваших пожертв.

8

Ми щиро вдячні вам за допомогу: зокрема саме завдяки нашій спільній з вами роботі стратегічно важливе місто Маріуполь не перетворилося на смердючі руїни, заселені терористичною наволоччю, а лишається перлиною українського узбережжя. Завдяки нашій із вами спільній роботі мирні мешканці прифронтових сіл хоч і ховаються поки від ворожих обстрілів, та все ж живуть на власній землі, у власних домівках. Завдяки нашій із вами спільній роботі Морпіхи більш, ніж півроку так насипали терористам перцю під хвіст, що ті лиш скавчали у радіоефірі та чимдуж лізли угноювати собою неродючі землі Примор’я.

Війна ще не скінчилася: саме тому ми просимо вас не спинятися та допомагати Армії і надалі. Ви можете підтримати будь-який з благодійних проектів, наведених вище; ми ж скажемо, що найактуальнішою зараз буде участь саме в «Коптерах» та «Оперативному реагуванні». Хоча держава вже і забезпечує Армію на належному рівні, втім, деякі військові прилади та спорядження все ще можуть передати лише волонтери. Тож мусимо працювати і далі – наближаємо нашу Перемогу разом!

За фото щира подяка пані Аліні Горгуль

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше