Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Польові бліндажі

Народження бліндажу: заради цього відео волонтери ризикували життям

Зведена команда волонтерів привезла морпіхам, що тримають оборону під Маріуполем, чергову партію допомоги в рамках благодійного проекту «Захисники Маріуполя». Крім того, волонтери на власні очі побачили, як військові встановлюють на передовій один із бліндажів, який Всеукраїнський центр волонтерів «People’s Project» виготовляє для Армії у рамках проекту «Польові бліндажі».

Просто на очах у ворога: морпіхи стягують матеріали для бліндажу на позицію

Під Маріуполем зазвичай вкрай гаряче — ворог продовжує обстріли по усій лінії зіткнення. Тож наш волонтерський десант вкотре рушив сюди, на передову. Користуючись нагодою, ми привезли морпіхам найнеобхідніше спорядження і деякі приємні сюрпризи. Втім зараз ми покажемо вам дещо інше: нам вдалося відзняти, як морпіхи встановлюють один із бліндажів нашого виробництва! А от про саму поїздку розповімо трохи згодом, вже у наступних новинах.

44

Як і завжди, привезли найнеобхідніше: тепловізори, спецприлади, іншу техніку. Та про це трохи згодом

Певний час тому ми передали морпіхам чотири нових бліндажі. Цієї позиції, на самому передку, ми з бліндажем дісталися одночасно — дорога прострілюється ворогом, тому добираємося швидко і обережно.

27

Ось хлопці тягнуть до окопів останні дошки, інші морпіхи вправно махають киркою та лопатами — готують котлован. Трохи роботи, кілька годин часу, і міцне й затишне укриття вже змонтовано.

63

І знаєте що: зовні бліндаж здається наче і невеликим, проте у ньому з комфортом будуть жити до десяти морпіхів. А без комфорту, просто аби вберегтись від обстрілу, кількість людей, які можуть сховатися у бліндажі, зростає на кілька порядків.

66

Тут, на цій позиції, захист – дуже актуальне питання. Дуже скоро це буде одна із найгарячіших точок на лінії оборони. До ворога тут буквально подати рукою, ворожі позиції звідси за кілька сотень метрів. Тож бліндаж, де у найгарячіші моменти наші захисники можуть сховатись від обстрілів, буде тут надзвичайно доречним.

67

Максим Рябоконь, керівник People’s Project, та Павло, командир підрозділу морпіхів

Максим Рябоконь, керівник People’s Project, відзначив: серед військових зароджується своєрідне нове змагання, #БліндажЧеллендж. Адже ці бліндажі одночасно встановлювали і тут, Морпіхи, які захищають Маріуполь, і у Промці під Авдіївкою, куди ми передали п’ять бліндажів для бійців 72 ОМБр. Що цікаво, у коментарях розгорнулася навіть дискусія із військовими інженерами: і кілька корисних порад дали на майбутнє, і так, високо оцінили вже впроваджені конструктивні особливості наших бліндажів.

Нині під Маріуполем період відносного затишшя, так само і в Промці Авдіївки. Тож це – чудова нагода, аби укріпити наші позиції і вкопати у землю іще кілька надійних укриттів. Ми вже передали сюди, у найгарячіші точки, десяток бліндажів за останній час, та всіх оперативних потреб це не покриває — бліндажі треба ще і ще, про це говорять навіть самі військові. Допомогти захистити наших військових від холоду та обстрілів може кожен із вас: благодійні внески в рамках проекту «Польові бліндажі» дають нам можливість оперативно купувати матеріали, готувати нові комплекти укриттів та якнайшвидше відправляти їх просто на передову. Тож не лишайтеся осторонь: ваша допомога вкрай бажана та важлива!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

2 121 971 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше