Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

Це роблять навіть морпіхи: чим військові займаються на дозвіллі

Як ви вже знаєте, нещодавно наш волонтерський десант побував у розташуванні морпіхів в Широкіно, які тримають позиції під Маріуполем. Звісно ж, ми не лише привезли нашим захисникам усіляке корисне спорядження та авто, а й вдосталь поспілкувалися із самими бійцями.

2

Координатор «Народного проекту» Максим Рябоконь у розташуванні морських піхотинців


По-людськи поговорили за життя, високо оцінили бойовий настрій наших захисників і навіть дізналися, як бійці проводять дозвілля. Виявилось, весь вільний час вони не знемагають від нудьги, а тяжко працюють над собою. Деякі із морпіхів обладнали у розташуванні частини імпровізований спортивний куточок, і щодня працюють над покращенням фізичної форми.

«Народний проект» щиро вітає подібні ініціативи. Більше того – ми та наші незмінні друзі, висококваліфіковані тренери Олена Савченко та Валерій Кисель, знаємо, як робити фізичні вправи з максимальною користю, результатом та максимально безпечно. Саме тому ми продовжуємо другий етап нашого проекту «Кросфіт для військових», у рамках якого готуємо майбутніх інструкторів з фізичної підготовки для армії.

3

Валерій Кисель надихає учасників проекту власним прикладом


Кросфіт – новітня спортивна дисципліна, яку застосовують у провідних арміях світу. Основна ідея кросфіту – навчити вояків рухатися із будь-яким навантаженням та в будь-яких умовах максимально безпечно для організму. Учасники курсу отримають повне розуміння основ кросфіту: надалі вони зможуть і самі кваліфіковано тренувати своїх побратимів.

5

Олена Савченко теж знайде, чим здивувати найвитриваліших бійців


Звісно ж, ця ініціатива теж потребує певних фінансових витрат. Аби повноцінно завершити курс, аби підготувати два десятки майбутніх тренерів, які зможуть й надалі впроваджувати кросфіт у армійських підрозділах, ми потребуємо вашої допомоги. Ми віримо: кожен із нас воліє бачити армію не зграєю тендітних, мов горобці, юнаків, а щільними лавами міцних та кремезних чоловіків. І це у наших із вами силах: кожна чергова пожертва істотно наближує це майже чарівне перетворення.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше