Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Польові бліндажі

У надрах Промки: тільки погляньте, що бійці зробили з бліндажами від People’s Project

П’ять бліндажів туди, п’ять бліндажів сюди, кількадесят бліндажів уже на позиціях… У рамках проекту «Польові бліндажі» постійно відбувається рух – останнім часом на фронті досить гаряче, тож ми постійно відправляємо укриття власного виробництва у найгарячіші точки фронту.

Бійці 72 ОМБр, що нині тримають оборону під Авдіївкою, із вдячністю надіслали нам кілька фото – у бліндажах нашого волонтерського виробництва вони живуть уже досить тривалий час. Ці бліндажі встановлено на ротному опорному пункті Зеніт, це збіса близько до найгарячіших точок фронту – і лиховісної шахти Бутівка, і нового терміналу Донецького летовища. Тому розумієте самі – надійне укриття тут буквально на вагу золота.

У першому бліндажі устаткували такий собі «передбанник». Добре укріплений, сполучений із системою окопів та укриттів, цей передбанник чудово доповнює та укріплює сам бліндаж і захищає його і від холоду, і від випадкових осколків.

Zenith_1_predbannik

За словами автора фото, коти просто обожнюють бліндажі нашого виробництва)

Перекритий додатковими колодами, укріплений мішками з піском, цей бліндаж – чудовий прихисток як від куль чи снарядів, так і від зимового холоду.

Zenith_1_predbannik_2

Затишно не лише у передбаннику: за тривалий час використання бліндаж вже і сам чудово обжитий. У кутку потріскує дровами пічка. Скрізь речі та зброя, щойно тривога – підхопився, ухопив автомат і побіг на позицію.

Zenith_1_inside

А от і сам бліндаж ізсередини: тут живе десяток бійців. Звісно, інколи тіснувато. Але і наше завдання – не тризіркові готелі під кулями зводити, а захистити вояків від куль, осколків та морозу. І от із цими завданнями наші бліндажі справляються на відмінно.

Zenith_1

Ось і другий бліндаж: передбанника тут немає, проте укриття ховається за… Скажемо так: бійці, які встановлювали бліндаж, майстерно використали особливості місцевості. Це забезпечує чудовий додатковий захист нашим солдатам, що живуть тут і утримують цю позицію.

Zenith_2_3

Якихось особливих зручностей, –  душової кабіни чи спортивного залу, – у бліндажі, звісно ж, немає. Проте тут є усе, аби десять чоловіків тривалий час жили у досить комфортних умовах, захищені від усіх можливих небезпек.

Zenith_2_2

Спальні лежаки вміщують до десяти бійців, а стіни вже самі бійці обшили додатковою теплоізоляцією – і тепло, і сухо, і симпатично.

Zenith_2_1

А ось і наступна позиція – у цій непримітній поки що ямі днями облаштують іще один із нових бліндажів. Адже лише нещодавно ми передали під Авдіївку ще п’ять нових укриттів – тож бійці вже приготували котловани.

yama

Ми, волонтери People’s Project, вже відправили на фронт понад сімдесят бліндажів. Та навіть це значне число не вдовольняє постійних потреб військових. Вже самі бійці кажуть, що бліндажі нашого виробництва  – одне із найкращих інженерних рішень, із якими довелось працювати.

А цей бліндаж наші друзі-морпіхи за лічені години непомітно звели під самим носом у терористів

Збірна конструкція, яка складається докупи за лічені години, додатково укріплена згори традиційними методами, дає чудовий прихисток десятку бійців і захищає їх і від холоду, і від ворожих обстрілів. Виготовити ці бліндажі ми можемо виключно із вашою допомогою: адже всі матеріали ми купуємо лише коштом благодійних пожертв чи внесків меценатів. Тож долучайтеся до участі у проекті  «Польові бліндажі» – ваші пожертви дійсно рятують нашим хлопцям життя!

Поділитися у Facebook

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

2 121 971 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше