Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Паски для знедолених

Волонтери роздавали паски до Великодніх свят

Цими вихідними Україна святкувала Великдень. Це велике свято, що має особливе значення для багатьох людей. На жаль не всі мають можливість його святкувати, навіть дуже скромно. Ми розуміємо, що таких людей в країні багато і всім допомогти важко, але треба з чогось починати. Саме тому People’s Project відгукнувся на звернення запорізької ГО “Милосердя Запоріжжя” та запустив проект “Паски для знедолених”.

3

Більшу частину пасок волонтери вже роздали, частина закладів де планується передача пасок попросили, з різних причин, приїхати до них трохи пізніше. Зараз ділимося з вами враженнями волонтерів про проведенні Великодні заходи.

5

Частину пасок волонтери роздали на вулиці пенсіонерам та безпритульним дітям. Кажуть, коли підходили до них із пасочками, думали що волонтери їх продають. Коли ж розуміли, що це вітання зі святом, не могли повірити що таке взагалі можливо, декілька разів перепитували чи це не жарт або помилка. Взагалі, це дуже показова і сумна ситуація коли люди не вірять у щирий прояв турботи.

4

Дуже важливою частиною проекту “Паски для знедолених” була допомога дітям. Зараз вони формують своє уявлення про світ та формуються як особистості. Хотілось дати їм зрозуміти, що в житті є місце для добра та чесноти. Більшу частину дітей яких вітали волонтери покинули рідні батьки, вони живуть у притулку та дитячому будинку сімейного типу. Інші діточки – діти вимушених переселенців. Життя вже не раз випробовувало їх на міцність. Може тому вони так цінять і радіють проявам турботи та небайдужості.

2

Найбільше враження, тим не менш, на волонтерів справило відвідання хоспісу. Пацієнтів хоспісу крім наших волонтерів не свята взагалі ніхто не привітав. Вони щиро плакали коли прийшли їх вітати, адже давно змирилися з тим що вони більше не потрібні суспільству і їх залишили помирати.

7

Звісно, привітання з Великоднем не змінює цю жахливу ситуацію докорінно, та тільки від нас самих залежить чи стане це початком нового етапу допомоги. Насправді, не треба чекати коли все хтось змінить без нас. Цей проект довів, що навіть така маленька сума як 10 гривень може допомогти комусь відчути себе потрібним.

6

8

1

Ми дякуємо кожному хто допоміг менш ніж за добу зібрати кошти для реалізації проекту. Ваша участь набагато важливіша ніж це може здатися. Ми вкотре впевнилися, що об’єднавши зусилля, навіть за короткий строк можна зробити досить багато. Зараз ми просимо всіх допомогти нашим воїнам, що чекають на лікування в рамках проекту “Біотех-реабілітація поранених”. Їм дуже потрібна підтримка та надія на здорове майбутнє.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Паски для знедолених

Забезпечення тисячою Великодніх пасок знедолених людей Запоріжжя.

9 990 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше